2733
2739
عنوان

بعد از مصرف لتروزول کی اقدام کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58980 بازدید | 36 پست
عزیزم سرخود لتروزول مصرف نکن،من ماه اولی بود که خوردم چون میخواستم زودترباردارشم،دکتر برام نوشت اما ...

مرسی عزیزدلم. اخه شهرستانیم متاسفانه پزشک خوب اینجا نیست 😔 خیلی خوندم که با لتروزول باردار شدن... گفتم منم بگیرم . اینجا دکترا میگن تا یک سال باید صبر کنی ⁦☹️⁩

عزیزم سرخود لتروزول مصرف نکن،من ماه اولی بود که خوردم چون میخواستم زودترباردارشم،دکتر برام نوشت اما ...

سلام عزیزم میشه راهنماییم کنی؟دکتر برای منم لتروزول نوشته از شب 3تا7پریودم شبی دوتا........حالا تو که تجربه داشتی میخام بدونم این قرص تغییری تو روز تخمک گذاری ایجاد میکنه؟چون دکتر بهم گفت از شب 10برو اقدام ولی من میخام همون روز تخمک گذاری برم واسه اقدام چون پسر میخام اگه خدا بخاد.....الان یه دختر دارم برای دومی تازه ماه اوله که میخام اقدام کنم.....تخمک گذاریم حالت عادی روز 13و14هستش الان این قرص احتمالش هست تخمک گذاریو بندازه جلو؟.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینکه اسپرم ضعیف نشه  شوهره من فصله سرما خیلی نمیتونه چون یه وقتا زودم سرما میخوره ضعیف م ...

سلام. می دونم از تاپیک خیلی گذشته ولی یه سوال دارم. ممنون میشم جواب بدین

من دکتر برام هم لتروز و هم کلومفیین نوشته از سه تا 8. و گفته از 12 هم یه شب در میان نزدیکی. بنظرتون 10م اقدام کنم چییزی نمیشه؟

2731
من میگم یعنی این که مثلا من از سوم تا هفتم بخورم باعث نمیشه تخمک زودتر ازاد بشه ؟ شما تجربه اولته ب ...

عزیزم سلام شمابعد لتروزول باردارشدی

میدونم یادیر یازود یه روز میشم مامان حدیث