2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با بدی های دیگه اش کار ندارم ولی بعد عقد عروس می ره خونه داماد قرار نیس مادر عروس هم باهاش بره که!!! بعد هم کربلا الان مثل مشهده، دلیلی نداشت برن دیدن زن عموی عروسشون!!!!!!!!!!!

2728

از چیزایی که گفتین حس میکنم مادر ایشون جندان هم برای وساطتت نمیخواد بیاد. شاید اون هم میخواد بیاد فقط عقده گشایی کنه. دوست عزیزم توی اقواممون خانومی هست با همین شرایط شما.. از خانومی هیچی کم نداره ولی اشتباه کرد و از طلاقش توی دوران عقد منصرف شد. حالا به خاطر اینکه طاقت دوری بچشو نداره با یه مرد عوضی به تمام معنا میسازه و میسوزه. به نظر من زیاد با مادر ایشون هم کلام نشو چون احتمالا چیزهای بی ربط. و احیانا فحش و نفرین زیاد میشنوی.. بگو ففط یک کلمه من و پسر شما به درد هم نمیخوریم. انشالله با کس دیگه ای که مثل خودش باشه خوشبخت بشه. 

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌
2738

اخه 31سالته بچه هم نیستی چرا زیر بار ازدواح نتی رفتی اونم با یکی کوچکتر از خودت.وقتی قبل از عقد سردی و بی محلی خانوادش رو دیدی جرا ادامه دادی خواهررمن.اینها همه نشونه بود برای رد کردن ولی تو با کمال میل بله گفتی.

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

عزیزم حالا ک میگی تو عقدی و عروسی نکردی حتما جدا شو با این شرایط بری تو زندگی با یه بچه برگردی بدتره.فکر هم‌نکن خوب میشه ۲۸ سالشه دیگه تغیر نمیکنه

برای آدم های کنارمون عاقل ترین آدمیم،برای اونکه دوستش داریم بچه ترین

جای حرف نذاشتن بسکه همه چی تمومن مادر و پسر,,, سرچی میخان پادرمیونی کنن که طلاق نگیری,, اگر یه خصلت خوب اوردن تو بگو چشم.  😂😂😂

اینا کلا تعطیلن

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2706