2737
2734
عنوان

شكم گنده بعد از زايمان

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 57 پست
وای نه طبیعی دوس ندارم میخام ازاد برم سزارین شوهرم قبول نمیکنه چندروزه کارم گریه س. ازین شانسام ندار ...

يه فيلم زايمان طبيعي وحشتناك به شوهرت نشون بده انگار اون ميخواد بزاد كه نظر ميده

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه منم آويزون و گنده و زشت.. انقدر هيكلم ناز بود همه حسرت ميخوردن😢حالا شدم به بشكه ي بي قواره😕😒

دقیقا مثل من...همه حسرت انداممو میخوردن ولی الان...شکم و پهلوها زده بیرون هرکاری هم میکنم نمیرن تو

2731
يه فيلم زايمان طبيعي وحشتناك به شوهرت نشون بده انگار اون ميخواد بزاد كه نظر ميده

اره بخدا همینو بهش میگم همش میگه من مطمنم توراحت زایمان میکنی . ببخشیداین حرفو میزنم ولی مابعد۳ سال هنوز تورابطه درد دارم مطمنم زایمانمم خیلی سخته

2740
اره بخدا همینو بهش میگم همش میگه من مطمنم توراحت زایمان میکنی . ببخشیداین حرفو میزنم ولی مابعد۳ سال ...

بگو اگه قراره طبيعي باشه فقط يه بيمارستان خصوصي كه خودت هم حتما حضور داشته باشي حالا كه منو ميفرستي درد بكشم نبايد بزاري تنهايي برم يا باهم ميريم يا ميمونم خونه نميرم زايمان

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
اره بخدا همینو بهش میگم همش میگه من مطمنم توراحت زایمان میکنی . ببخشیداین حرفو میزنم ولی مابعد۳ سال ...

شما كجا زندگي ميكنيد؟؟؟؟؟جاري من كه تهران بود به انتخاب خودش سز شد ولي من كه شيراز بودم اصلا نميزاشتم ولي من پسرم مدفوع كرد سزارين اورژانسي شدم 

بگو اگه قراره طبيعي باشه فقط يه بيمارستان خصوصي كه خودت هم حتما حضور داشته باشي حالا كه منو ميفرستي ...

قراره بیمارستان خصوصی برم ولی چندروز پیش یکی ازفامیلامون توهمون بیمارستان زایمان کرد اینقد درد کشیده بود نبرده بودن براسزارین خیلی سخت بود زایمانش

2706