2737
2734
عنوان

تشریف بیارین شعر های عروسی که شنیدین رو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 74077 بازدید | 285 پست
ننه ی دوماد چه تنگه نمیتونه ور بتنگه😂ننه عروس چه لاغره دنبال بنز و خاوره😂😂😂😂اوم قسمت اولش فقط ش ...

ننه دوماد تنگه 😲😲😲😲😲😲😲😨😱😱😨😨😱😱😱😨😨

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوچه تنگه؛بله 

عروس قشنگه؛ بله 

دست به زلفاش نزنید 

مروارید بنده؛بله

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
2731
2740
آی حمومی آی حمومی آب حموم تازه کن شازده دوماد رفته حموم؛شربتش آماده کن یک حمومی من بسازم ؛چهل ستون ...

دقیقا یه جوک بود راجع به همین😂😂😂

میگن یه حموم من بسازم چهل ستون چهل پنجره😐خو آخه حمومی که  چهل تا پنجره داشته باشه دیگه حموم نیس که آکواریومه😂

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
دیار دیارش میکنه خرج عیالش میکنه با هم میرن ماه عسل به نیت ۶ تا پسر😐😐

ما اینطوری میگیم:  ریال ریالش میکنه خرج عیالش میکنه با هم میرن ماه عسل به نیت ۳ تاپسر حسن و حسن و روح الله همگی بگید ماشالله🤣🤣🤣

آسمان ۷...خدایا توکل به خودت.حاجت‌ همه روا کن
خطا ب عروس  باباش بیا ردش کن یخده نصیحت کن ترمجه:یخده یعنی ی مقداری😂😂😂

از همون اول سر شوخی رو باز میکننها .. ای بابا بیچاره حالا از کجا معلوم نصیحت لازم داره  خخخخ

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

عروس ما هل داره /نمک و فلفل داره

شیشه ی گلابی (گلاب)پهلوش 

ماشالا به چشم و ابروش

شیشه ی گلاب شکسته

گردش به ما نشسته

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
2706