2737
2739

سلام دوست جونا من یه سنگ نمک دارم که میخوام روش دکوپاژ انجام بدم وازسادگی دربیاد لطفا اگه راهکارخاصی بلدهستید راهنماییم کنید

کلا دوسدارم این طرحی بشه.کسی راهشوبلده ایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دكوپاژ كلا بايدً روي كاغذ نازك پرينت بگيري طرحتو، بعد اگر بخواب حرفه اي انجام بشه دو تا محلول شماره ١ و ٢، اول چسب يا چوب يا دي ام ٥ ميزني، بعد عكستو ميچسبوني، وقتي خشك شد اول محلول شماره ١ و بعد از اينكه خشك شد محلول شماره ٢، ميزني كه ترك ميندازه، بعدش با يكم رنگ ميتوني با پنبه بكشي كه توي تركا خوشگل بشه، 

اما كلا دو تا چيز يادت باشه يكي اينكه آيات قرانو نزني بهتره چون بخواب تميز كنيً يا مثلا بندازي روز ميموني چيكارش كنيً، دوما سنگ نمك تمام انرژي هاي منفي خونتو ميگيره و نبايد چيزي روش بزني و بعد ي مدت خوردش كن بريز توي ظرف كه باهاش برنج خيس كنيً نبايد طولاني مدت ي سنگو نگه داريً  

دكوپاژ كلا بايدً روي كاغذ نازك پرينت بگيري طرحتو، بعد اگر بخواب حرفه اي انجام بشه دو تا محلول شماره ...

ممنونم.اخه سادش زیادجالب نیست.بعدمحلول شماره یک و دوچیه.توفیلماش دیدم عکسوبرعکس میذارن و روشواب میزنن و برداشته میشه طرح میپونه کامل درسته

ممنونم.اخه سادش زیادجالب نیست.بعدمحلول شماره یک و دوچیه.توفیلماش دیدم عکسوبرعکس میذارن و روشواب میزن ...

از لوازم هنريا بايدً بگيري، اونم كه اب ميزنن مخصوصه كاغذ نيست مثل نايلون ميمونه اب ميزنن كه از كاغذ زيرش جدا بشه 

2738