2737
2739
عنوان

اگه الان حرم امام رضا(ع) بودی...

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 69 پست

اول ازش تشکر میکرد راهم داده برای مامان بابام قران میخوندم اخی امشب دعای کمیل مینشستم پای دعای کمیل برای ظهور امام زمان دعا میکردم میگفتم امام رضا مراقبم باش اعتقاداتم سست نشه برای سلامتی مریضا دعا میکردم برای گرفتارا بهش میگفتم من میرم زود دعوتم کن اخه دلم برات خیلی تنگ میشه وای چقدر با امام رضا کار دارم  از امام رضا میخواست دعا کنه بچه امداخر عاقبت به خیر بشه

پسر گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط گریه میکنم چون 4ساله نرفتم مشهد و شبها خاب میبینم تو رواق ها دنبال ضریح و قبر امام رضا میگردم ...

ان شاالله قسمتت بشه بزودی

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2731

من اگه الان اونجا بودم میگفتم خودت بهم یه بچه دادی یکی دیگه هم بده ....پدر ومادرمم هم سالم وسلامت باشن

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 

السلام علیک یا شمس الشموس و یا انیس النفوس المدفون بارض طوس السلام علیک یا غریب الغربا یا معین الضعفاء و الفقرا السلطان یا ابالحسن یا علی بن موسی ایها الرضا و رحمه الله و برکاته

یا امام الرؤوف !

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2740

ازش میخواستم منم برم کربلا و برم ایوان نجف ببینم میگن انقدر نجف خوبه دل باز دل باز برم کوچه های سامرا رو ببینم و میگن بوی مشهد رو میده برم کربلا تو بین الحرمین ندونم کدوم وری برم تو دوراهی بمونم از دور به حصرت ابولفضل سلام بدم به رسم ادب برم زیارت امام حسین یعنی میشه

پسر گلم 
ازش میخواستم منم برم کربلا و برم ایوان نجف ببینم میگن انقدر نجف خوبه دل باز دل باز برم کوچه های سامر ...

ان شاالله, چرا نشه

یا امام رضا خیلی خسته ام ، از بچگی طعم پدر داشتن نچشیدم ، واسه همه دخترا بابا یعنی تکیه گاه اما واسه من بابا همیشه مایه عذاب و ناراحتی بوده 

یکبار اومدم پیشت و خواستم زندگیمو از شرش نجات بدی ازت خواستم آرومم کنی ازت خواستم تو بشی تکیه گاهم ، هنوزم امیدوارم به مهربونی ات 

کاش زودتر بیام پیشت 

2706