2733
2734

سلام.من همیشه لکه بینی دارم..

هر دارو و هر کاری هم بگید کردم.کلافه میشم.نمیتونیم رابطه داشته باشیم بااینکه میگن مشکل نیس اما میترسم شوهرم بالاخره دچار مشکل نشه.الانم هفت ساله بچه میخوایم

خدایا سلامتی سلامتی سلامتی برای همه و هممون..الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هفته ۶ بارداریم دو روزه خونریزی دارم اولش با لکه بینی شروع شد

با دکترم در تماسم گفته که مشکلی نیست فقط استراحت کنم در ضمن شیاف پروژسترون هم استفاده میکنم

کسی بوده مثل من .خیلی نگرانم

قطره ویتاگنوس واسه من کارساز بود

لکه بینی و قطع میکنه?

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738
صدا قلب بچه رو شنیدم

عزیزم فقط استراحت کن و شيافم بذار.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

برای لکه بینی غیر باردارها چند بار گل گاو زبون دم‌کنید با نبات و ایستاده سر بکشید 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
برو سرچ کن در موردش .اره واسه لکه بینیم خوبه .واسه بارداریم همچنین .اونایی که تنبلی دارن

منم تنبلی دارم.خوبه بگیرم.

2706