2733
2734

عزیزم درست تفسیر کردی چیز نگران کننده ای اصلا نیست جواب آزمایشت از اونی که من دادم خیلی بهتره مال منم التهابم همینجوری مثبت بود اصلا نگران نباش نهایتش با دارو یا شایدم فریز خوب میشه.مال منم نتیجه التهاب شدید بود

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درست تفسیر کردی چیز نگران کننده ای اصلا نیست جواب آزمایشت از اونی که من دادم خیلی بهتره مال من ...

خداروشکر.مطمئنی چیز بدی دیگه نیست؟

گلم شماهم دوتا ++ داشت.الان یعنی التهابم شدیده

واسه منم گفته بود بعد از درمان دوباره پاپ اسمیر بدم احتمالا مال تو با دارو درمان بشه و به فریز هم احتیاج نداشته باشی چون تو آزمایشت زده زخم نداری فقط التهاب داری

2731
خداروشکر.مطمئنی چیز بدی دیگه نیست؟ گلم شماهم دوتا ++ داشت.الان یعنی التهابم شدیده

آره عزیزم تو آزمایشت زده حتی زخمم نداری فکر نکنم واسه تو رو حتی فریز کنه احتمال زیاد با شیاف و دارو خوب میشی.آره مال منم همینجوری بود

واسه منم گفته بود بعد از درمان دوباره پاپ اسمیر بدم احتمالا مال تو با دارو درمان بشه و به فریز هم اح ...

گلم دکترم پاپ قبلی روهم که نوشته بود التهاب گفتن التهاب همون زخمه که به اسم التهاب نوشتن

گلم دکترم پاپ قبلی روهم که نوشته بود التهاب گفتن التهاب همون زخمه که به اسم التهاب نوشتن

آخه الان زده زخم بد خیم نداری البته شاید ترجمه من اشتباه باشه شاید منظورش از زخم بدخیم همون سرطان باشه که منفیه خدا رو شکر.

آره عزیزم تو آزمایشت زده حتی زخمم نداری فکر نکنم واسه تو رو حتی فریز کنه احتمال زیاد با شیاف و دارو ...

دکترم اصلأ بافریز مخالفه میگفت که خداکنه احتیاج به فریز نداشته باشی چون تابحال بچه نداشتی.ان شاءالله که بادارو رفع بشه.

شما فریز کردید خوب شدید؟بچه نداشتید

آخه الان زده زخم بد خیم نداری البته شاید ترجمه من اشتباه باشه شاید منظورش از زخم بدخیم همون سرطان با ...

خداروشکر که بدخیم نیست.

گلم همون ترجمه های خودتون رو واسم میفرستی.

دکترم اصلأ بافریز مخالفه میگفت که خداکنه احتیاج به فریز نداشته باشی چون تابحال بچه نداشتی.ان شاءالله ...

من فریز کردم خوب شدم.اینکه دکترت با فریز مخالفه خیلی خوبه معلومه خیلی سرش میشه.نه بچه ندارم دکتر بیشعور من نفهمیده بود باردارم من و فریز کرده بود با اینکه قبلش سونو واژینال کرده بود بازم نفهمیده باردارم میگفت کیست داری!در نهایت تو هفت هفته سقط شد بهم گفت قلبش تشکیل نشده.ولی از فریز نترس ربطی به بچه دار شدن نداره

من خودم اینطوری تفسیر کردم ١.آماده سازی (آزمایش پاپ اسمیر) ٢.رضایت بخش برای ارزیابی ٣.منفی برای ض ...

ترجمه منم دقیق مثل خودته فقط شماره سه رو تو دیکشنری دیدم میشه منفی برای ضایعات یا زخم بدخیم

من فریز کردم خوب شدم.اینکه دکترت با فریز مخالفه خیلی خوبه معلومه خیلی سرش میشه.نه بچه ندارم دکتر بیش ...

ان شاءالله که خدا بهت یک فرزند سالم وصالح وزیبا میده.

نه بابا دکتره ته دلمو خالی کرده واینقدرافتضاح افتضاح گفته که ازخواب وخوراک افتادم.