2737
2734
عنوان

***شب نشینی***

| مشاهده متن کامل بحث + 208874 بازدید | 90692 پست
خوب شد ما هم و پیدا کردیم وگرنه تنها میموندیم هممون خنگ و هیز هستیم😂😂😂😂😂😂

منو خواهر شوهرمو قاطی خودتون نکنید😑

هیزای خنگ😐

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
منو خواهر شوهرمو قاطی خودتون نکنید😑 هیزای خنگ😐

😍😍😍😘😘😘😋😋😋خواهر شوهر به فدات

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😍😍😍😘😘😘😋😋😋خواهر شوهر به فدات

خدانکنه فرشته😍😍😍😘😘😘

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
الان کسی نفهمید چرا؟؟ چم شدهء

من اگه می فهمیدم الان کاسه چه کنم چه کنم دستم نبود😩😩😩😩😩 

برو اقدامیا

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
2738
الان کسی نفهمید چرا؟؟ چم شدهء

میخوای تاپیک بزنی؟

بهتر نیس؟

من اگه می فهمیدم الان کاسه چه کنم چه کنم دستم نبود😩😩😩😩😩  برو اقدامیا

اره باید برم. تو هم خسیس بازی در نیار برو بی بی بخر ۵ تومن مگه بیشتره؟؟

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
میخوای تاپیک بزنی؟ بهتر نیس؟

نه خجالت میکشم😥میرم اقدامی ها میپرسم 😙😙😙

نه خجالت میکشم😥میرم اقدامی ها میپرسم 😙😙😙

قلبون برم فرشته مودب😍😍😍😘😘😘

قلبون برم فرشته مودب😍😍😍😘😘😘

خدا نکنه عزیز دلم 😙😙😙تو هم برو درس بخون 

اره باید برم. تو هم خسیس بازی در نیار برو بی بی بخر ۵ تومن مگه بیشتره؟؟

اب از دستش نمیچکه😑😑😑

2706