2733
2734

شماره ی مطب و زمان حضورشون رو میدونین؟

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
عزیزم اگه رفتی پیشش و دکتر خوبی بوده بیزحمت به من خبر بده

رفتم پیششون فهیمه جان.

راضی بودم ازشون

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتم پیششون فهیمه جان. راضی بودم ازشون

ممنون که جواب دادی. ایشالا که نی نیتو به سلامتی به دنیا بیاری. من دکترم سعادت اباده مطبش. خونم رو اوردم پرند خیلی دوره شده مطبش بهم . گفتم اگه خوبه برم پیشش آخه میخوام برای بارداری اقدام کنم . راستی ویزیتش چقدره؟؟؟ از قبل باید وقت بگیرم ؟؟؟ چه روزایی مطبه و چه ساعتایی؟؟؟ ببخشید اینهمه سوال پرسیدم ازت . ممنون میشم جواب بدی  

فرشته قشنگم،مامانت انتظار رو دوست نداره ....بیا
2731
ممنون که جواب دادی. ایشالا که نی نیتو به سلامتی به دنیا بیاری. من دکترم سعادت اباده مطبش. خونم رو او ...

مطبشون ستارخانه.هروقت زنگ بزنی زود بهت نوبت میدن

شماره شون هم توی اینترنت هست

ممنون که جواب دادی. ایشالا که نی نیتو به سلامتی به دنیا بیاری. من دکترم سعادت اباده مطبش. خونم رو او ...

ویزیت با دفترچه 28 تومن

ویزیت با دفترچه 28 تومن

سلام 

ببخشید متوجه شدم شما پیش خانم امینی رفتید 

من مدتهاست میخوام برم پیششون 

میشه شمارشو بهم بدین و چه روزایی مطبن از چه ساعتی هستن؟اخه یه شماره دارم هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن

خدايا آن ده ,كه آن به