2733
2734
عنوان

درد زایمان دارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 51 پست
چه خوب آخه یه نفر میگفت بیمارستان دولتی بعد از زایمان بخیه نمی زنن طرف رو همینطوری ول میکنن بعدا م ...

نه عزیزم زایمان اولم دکتر بخیه زد تو همین بیمارستان ولی این یکی واقعا نیاز به بخیه نداشتم، فقط همین بیمارستانو داریم همه فامیلمون رفتن اینجا همه هم بخیه خوردن

وزن بچم 2800 بود با سه تا زور هم راحت تولد شد

تو این بیمارستان به خاطر زردی بچم دو روز بخش اطفال بودم از بهترین رستوران شهرمون غذا میاوردن 

وسایل بهداشتی مثل شامپو و خمیر دندون و مسواک و شونه و ... بهمون دادن

رسیدگیشون خوب بود از حق نگذریم 

رفتار پرستارا هم خوب بود خدا رو شکر 

خدایا شکرت
زایمان طبیعی واقعا خیلی خوبه واسه کسی که بتونه البته  به خدا من بعدش انگار نه انگار زایمان کرد ...

دقییییقا منم همین بودم ماشالله انقدر اوکی بودم مامانم میگفت مهمون میاد حق نداری از جات بلد شی چشم میخوری

شکمم هم فرورفته شد همون روز زایمان

خیلی همه چی عالی بود فقط یه عالمه بخیه خوردم

چون بچه اولمه وزنش خوب بود دکتر گفت اگه سه کیلو یا کمتر بود اذیت نمیشدی

بیمارستان خصوصی رفتم خودم به دکتر قبلش گفتم خیلی به بخیه حساسم خوب ترمیم کن که بعدش خیلی پشیمون شدم چون بعد از زایمان تا دو ساعت ولم نمی کرد همش معاینه میکرد بخیه میزد دیوونم کرد😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم زایمان اولم دکتر بخیه زد تو همین بیمارستان ولی این یکی واقعا نیاز به بخیه نداشتم، فقط همین ...

آره بیمارستانهای دولتی خیلی خوبن جدیدا

برای زردی دخترم دو روز رفتیم خیلی رسیدگیشون عالی بود

خیلییییی خوب بود

ولی خیلی برام سخت بود زردی دخترم فک کن زن زائو دو روز بستری بودیم خودم بالا سرش بودم

منم ناااشی بچه اول

وااای خدا

بلد نبودم دستشویی ببرم بشورمش

همه چیو اونجا یاد گرفتم

2728
آره بیمارستانهای دولتی خیلی خوبن جدیدا برای زردی دخترم دو روز رفتیم خیلی رسیدگیشون عالی بود خیلییی ...

وای من که بچه دومم هس هم ناشی ام هنوز به خدا مامانم نبود نمیدونستم باید چیکار میکردم

خدا گل دخترتو برات حفظ کنه الهی

خدایا شکرت

فقط فقط و فقط و فقط نفس عمیق بگسر تو ششهات وقتی دردت گرفت و به آرامی انکار یه شمع روشنه اما نباید خاموشش کنی بازدم کن و بده بیرون....به شدت دردت کم میشه و روندش سریع میشه...اگه جیغ بزنی بدتره...خواستی جیغ بزنی این نفس رو بکش...واسه من عالاالی بود راحت زایمان کردم