2733
2739
عنوان

کیا طلاق گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 92552 بازدید | 292 پست
عزيزم همه ما كه جدا شديم فكر ميكرديم بدون اون طرف ميميريم، ولي وقتي باهاش بوديم حتما ي دليلي داشته ج ...

آره درسته همینطوره 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خدا رو شکر

خب خداروشکر که نداری پس بیخیال یکمی به خودت فکر کن دنیا چند روزه ارزش اینو نداره فقط بشینیو به چیزهاو کسایی که لیقاقتتو نداشتن فکرکنی و غصه بخوری خودتو با این غصه های الکی پیرنکن یکم شاد باش پوستت خراب نشه خوشگلیت واسه همسره آیندت وشاهزاده ی قصه هات بمونه  

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2731
من تو دوران نامزدی جدا شدم ،هنو نامزد بودم اما انقدر برام سخت گذشت ک نگو،با ازدواج مجددم بهتر شدم

منم تو نامزدی میخواستم جدا شم اما گفتم صبر کنم شاید درست بشه که نشد متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خداروشکر که نداری پس بیخیال یکمی به خودت فکر کن دنیا چند روزه ارزش اینو نداره فقط بشینیو به چیزها ...

مرسی عزیزم چشم😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خانما هنور شوهر سابقتو دوست دارین ؟کیا پشیمونن از طلاقشون ؟

نه دیگه .آدم وقتی جدا میشه که یهو کلا چه از نظر احساسی چه جنسی فوق یخ میشهـ.

من گهگاهی فقط بخاطر اشتباهات خودم و رفتارام با شوهر سابقم که پسر عمومم بود اساس پشیمونی میکنم.ولی برام درس شد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
مرسی عزیزم چشم😙

سخترین طلاق داشتن بچه س نداری راحتی هر روز آهنگ بزار برقص خودتو مجبوربه این کارا کن

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
من انقدر سختی کشیدم که اخرین روز واقعا احساس میکردم دنیارو بهم دادن..حس آزادی داشتم. ولی افسردگی شد ...

واای منم اولش چنان شادی و احساس آزادی میکنی بعد افسردگی شدید میگیری

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من ۲ماهه خونه پدرم هستم 

منم یکسال خونه بابام اینا بودم تا طلاقم داد خداروشمر راهمون خیلییدور ه دیگه قیافه همو نمیبینیم

2706