2733
2734

بعضی هاش خنده داره بعضی هاش مسخره. 

مثلا کباب زن زین و وین میگف علاوه بر کباب میتونید کباب مرغ و ماهی هم درست کنید...  بعد یهو ماهی ازش حذف شد. خخخخ

به پیج کاریِ من سر بزنید آبجیا،قدمتون رو گولیا چشام.     @daf_player_nafass

جا برف دستمال کاغذی میریختن سر بازیگرا بعدم یه محله شهر برف میومد و زمین پر برف یه طرف دیگه خشک خشک 😒

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
جا برف دستمال کاغذی میریختن سر بازیگرا بعدم یه محله شهر برف میومد و زمین پر برف یه طرف دیگه خشک خشک ...

برا بارونم همینجور بود... یادمه بااینکه بچه بودم چقدرحرص میخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یه فیلمی یارو اینا تازه بچه دار شده بودن پرستاره بچه رو آورد تو بچه هه از هیکل یه کم از من کوچیک تر بود خخخ یعنی قشنگ یه سالش میشد ولی گفتن این تازه به دنیا اومده😂 تازه النگو هم داشت فکر کنم ننه اش با النگو زاییده بودش😐😐😐

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2731
حالا کاری به سوتیشون ندارم  ولی مگه نمیشه کباب ماهی درست کرد؟

امضات...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

قابلمه ها رو یطوری تبلیغ میکنن بعدش با منت میگن یه پیش بند و یه کفگیر هم داره . هر چی لازمه برای کدبانوی خونه مهیاست. مسخره ها!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
تو یه فیلمی یارو اینا تازه بچه دار شده بودن پرستاره بچه رو آورد تو بچه هه از هیکل یه کم از من کوچیک ...

خخخخخ.  تو فیلم هندی ازنسل آفتاب بچه ک دنیا اومده بود از دستای پرستاره آویزون بود از بس بزرگ بود....  ولی عاشق این فیلمم از بچگی

2738
قابلمه ها رو یطوری تبلیغ میکنن بعدش با منت میگن یه پیش بند و یه کفگیر هم داره . هر چی لازمه برای کدب ...

فقطططط پیشبند کم داره کدبانویی

حالا کاری به سوتیشون ندارم  ولی مگه نمیشه کباب ماهی درست کرد؟

لابد نشده ک حذفیدند   ماهی چرخ شده چجوری به سیخ وایمیسه.   

یه تبلیغ بد دیگه هم یادم اومد روی بیلبورد البته . پارسال تو راه شمال هی می دیدم رو تابلوهای پل ها نوشتن : یار آشپزخانه ی شما

خوب آدم یاد چی می افته که یار آشپزخانه باشه؟ 🤔 اجاق گاز، قابلمه ، سینک ظرف شویی و....

درسته ؟

حالا تبلیغ چی بود؟ ژله ی شیبابا

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
یه تبلیغ بد دیگه هم یادم اومد روی بیلبورد البته . پارسال تو راه شمال هی می دیدمرو تابلوهای پل ها نوش ...

همین فیلم ماه و پلنگ

کتی فصل اول داشت خودشو میکشت که عقد نکرده با شوهرش هنوز.

اونوقت تو فصل دوم بدون اجازه پدرش رفت زن اون وکیله شد!!!!

بالاخره بیوه بود یا نبود.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
لابد نشده ک حذفیدند     ماهی چرخ شده چجوری به سیخ وایمیسه.    

فکر کنم شاید بشه با کلی مواد دیگه که باهاش قاطی کنی مثل کوبیده یکم دور از ذهنه 😆

من که اون تبلیغو ندیم چیه اما در کل برام سوال غذایی پیش اومد😐

دنیای عجیبیه اینجا!!!!  خداحافظ  👋👋👋👋👋👋
2706