2737
2734
عنوان

بابام با چادر+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 108 پست

بابای منم یبار یه سارافن آبی پوشیده بود با روسری یه عکسی گرفته شبیه اون بچه بود ک تو فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه بود 😂😂😂😂😂😂

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که ندیدم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

داداشم عکسای ختنه سورانش که دامن قرمز پاش بوده قایم کرده هیشکی نبینه 😂😂😂بابامم عکسای خفن جبهه داره با افتخار چسبوندیم کنار هم 😍😍😍😍بابای قهرمانم 

سکوت کنین سکوت خیلی خوبه 🤐🤐🤐لطفا نگین تو همونی نبودی که !!!!!بدم میاد 😏😏😏😏
بابای منم یبار یه سارافن آبی پوشیده بود با روسری یه عکسی گرفته شبیه اون بچه بود ک تو فیلم کلاه قرمزی ...

خیلی باحال میشن مردا تا لباس زنونه میپوشن😂

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
2740
رای دادم خیییییلی باحالن عروسکات...موخوااااام

مرسی عزیزمی کاش میشد یکیش بدم بهت😍😘

داداشم عکسای ختنه سورانش که دامن قرمز پاش بوده قایم کرده هیشکی نبینه 😂😂😂بابامم عکسای خفن جبهه دار ...

وای چه جالب 😂

داداش بزرگم برای شوخی چادر سر میکنه یا روسری .اونقد زشت و بدهیکل میشن بهش  میگم خوب شد پسر شدی دختر میشدی تا الان دست بابا مونده بودی ک هیچ جلوی منم گرفته بودی😢اه لعنتی خدا رحم کرد

داداش بزرگم برای شوخی چادر سر میکنه یا روسری .اونقد زشت و بدهیکل میشن بهش  میگم خوب شد پسر شدی ...

اره واقعا خیلی ضایع میشن تا لباس و کار زنونه میخواد آدم از خنده میپکه

2706