2737
2734
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235108 بازدید | 1104 پست
@Sli 23 سالگی یکم زوده برای کاشت مو. توصیه میشه 28 تا 30 سالگی به بعد اقدام کنید. چرا؟ چون الان تیپ طاسی شما مشخص نشده و اگه برای کاشت اقدام کنید ممکنه مقدار زیادی از بانک موی شما صرف شقیقه ها بشه و اگه در آینده وسعت طاسی شما گسترش یافت، آنگاه بانک موی کافی وجود نداشته باشه. کاشت مو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خدمت همه دوستان می خواستم بدونم کسی دکتر محسن پیروز هاشمی رو میشناسه؟ تا آنجا که من اطلاعات دارم ایشون متخصص بیهوشی هستند و دارای برد تخصصی پیوند مو از آمریکا همین مورد که متخصص پوست و مو نیستند آدمو دل چرکین میکنه . البته در اکثر برنامه های تلویزیونی شرکت دارند و البته بسیار کاشت مو و ابرو هم انجام دادند ممنون میشم اگر کسی تجربه ای یا توضیحی در این خصوص داره مطرح کنه
2728
سلام رومینا خانوم ممنون بابت پاسخ دهی تان . تا آنجا که من می دونم برخی از بازیگر ها مثل پرستو صالحی و برزو ارجمند و ... هم پیش ایشان کاشت داشتند. سوالی که خدمتتون دارم اینه که همسر شما کی و چرا ایشون رو انتخاب کردند؟ چرا اینقدر هزینه دستمزد ایشون بالاست ؟ قبلاً کار ایشون رو از نزدیک دیده بودید ؟ در حال حاضر همسرتون از نتیجه کاشت راضی هستند ؟ میخواستم بدونم ایشون هم مثل سایر پزشکان فقط ابتدای عمل رو انجام میدهند یا بر کل فرآیند کاشت نظارت دارند؟ عذرخواهی میکنم بابت تعداد بالای سوالات.
2740
سلام خدمت همگی برای کاشت مو چند جا مشاوره رفتم. کلینیک دکتر دولتی، کلینک ایرانیان خ دولت، و کلینیک مهتاب، قیمت هایی که به ترتیب بهم گفتند، 5.5، 5.2، و 3.8 ملیون تومان بوده. کلینیک دولتی فقط روش fut رو کار میکنه و دو تای بعدی روش ترکیبی fut.fit کار می کنند. جدا از قیمت ها کیفیت کار برام خیلی مهم هست. اینجا شنیدم دوستان کلینیک دکتر وفایی رو هم خیلی تعریف می کنند با توجه به اینکه نتیجه کار خیلی مهم هست برام لطفا اگه تجربه ای دارید منو راهنمایی کنید. ممنون میشم منتظر نظراتتون هستم.
اره عزیزم برو کلینیک کیمیا تو کاشانی خیلی کارشون تمیزه،هم محیط و هم دکترای خوبی داره – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1 44953830
سلام آقای borok درست میگید خیلی از بازیگرا پیششون کاشت انجام دادن دانیال حکیمی برزو ارجمند نیما مسیحا و... اصلا نظارتی روی کاشت مو نداره فقط خودش جای کاشت مو رو طراحی میکنه و جای کاشت رو سوراخ میکنه چرا گرونه به خاطر اینکه اسم درکرده فقط همین موهای کسی رو ندیدم جلسه مشاوره رفتیم توجیه شدم که پیشش کاشت انجام بده همسرم
خدایا شکرت خدایا خانواده ام سالم و عاقبت بخیر باشن
پدر من از کچلی رنج میبرد و الان که کاشت مو انجام داده هم قیافش تغییر کرده هم حپیه حس خیلی خوبی براش ایجاد شده پیش دکتر رامین انعام زاده هم کاشت مو انجام داده کارش فوق العادس اینم ادرسش جنت آباد شمالی - بالاتر از تقاطع آبشناسان - خیابان گلزار شرقی - پلاک 2 - طبقه 1 تلفن مطب : 02144824082 02144849534
من همسرم پیش دکتر علی قاسمی کاشت مو انجام داد و واقعا هم جواب داد و خیلی خوب بود خیلی از مراکز و مطب ها هستند که کاشت مو جواب نمده ولی ما واقعا راضی بودیم منکه پیشنهاد میدم حتما یه بار برای مشاوره برو - فلکه دوم صادقیه ابتدای ستارخان - بلوار شهدای صادقیه (جنوبی)- پلاک 41 http://dr-alighasemi.com/ نمونه کاراشون تو سایتشون هست
2706