2737
2739
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235123 بازدید | 1104 پست
کسرا جان اول گفتم برم نیلفروش ولی کامنتار که تا اخر خوندم پشیمون شدم الان گفتم وفایی برم بهتره کاراشم که بچه ها گزاشتن از نیلفروش بهتره به نظرت موهام خوب میشه؟من برام جلوی موهام خیلی مهمه که پرپشت و بلند شه چون بقیه جاهای موهم با تاپیک راحت پرمیشه فکر کنم با دارو ضخیمترم بشه.البته نظر منه.نظر شما چیه؟خوذت کجا رفتی و چه طور بوده؟
علیرضا از اولش که بهتر شده موهات و خط رویششم خوب درست کرده.اما باز تراکمش ضعیفه.یعنی لا به لاش جای باز هست.باید پر بشه ببینیم چه جور میشه چرا اخه توانایی ندارن موهار پره پر کنن.پزشکی با این همه ادعاش هنوز هیچی نیست بخدا.کی کاشت کرده واست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا ساسان عزیز من رفتم رونیک تو گاندی خیلی هم الان راضیم هم خوب وقت گذاشتن هم بخاطر قیمتش، شما کاشت انجام بدی اصلا نیازی به تاپیک نیست دیگه چون طاس طاس نیستی تراکمشم خوب میشه نگران نباش میتونی یه مشورت کنی
2731
ساسای عزیز سلام من که خودم از این مرکز خیلی راضیم و اعتماد بنفسم برگشته و در وصعت ریزش من بنده هر جایی رفتم گفتم ترکیبی باید انجام بشه تقریباً چهارتا مرکز رفتم که گفتن هم باید برش بزنی و هم تار ب تار یعنی ترکیبی از fit و fut و برش و بخیه بودش بود که من نخواستم ولی وقتی با مرکز رنسانس اشنا شدم که الان هم نفر اول گوگل هستن تو کاشت مو سرچ کنید میبینید که برای بنده خوده پزشکشون رو سرم کار کرد که معمولا تکنسین ها کار میکنند و شما میگید خالیه الان بعد از کاشت موی من ولی من اینطور فکر نمیکنم کدام موی کاشته شده بعد از سه ماه کامل در میاد که برای من دراد من هیچ مرکزی رو ندیدم انقدر بتونن نزدیک بهم و زیر یک میلیمتر کاشت مو رو انجام بدن که برای من انجام شده ولی من این مرکزو به بچها پیشنهاد میکنم چرا که بدون جراحی برای بنده این تراکم رو کاشتن در یک روز و کاملاً بدون درد و خونریزی و عکسه روزه سوم رو هم میذارم تا ببینی چقدر برام کاشت شده روزتون خوش http://uupload.ir/files/jbpp_photo.jpg
بهترین دکترهای کاشت مو در ایران غلام حسین رضایی که مطبشون تو خیابون فرشته و دکتر محمد علی نیلفروش زاده که مطبشون در خیابان جردن، تقاطع میرداماد است. اگه قصد دارین که کاشت موی شما به بهترین شکل ممکن از نظر تکنیک پزشکی انجام بشه و خیالتون از طرف دکتر راحت باشه فقط این دوتا دکتر. هر کدوم رو انتخاب کنید عالی هستن و نمونه کارهاشون حتی به صورت ویدیو در اینترنت موجود هست.(سایت آپارات) من با این دکترها بعد از 2 سال تحقیق آشنا شدم.
سلام جناب یا خانم boo اصلا اینطور نیست این دو دکتری که نام بردید معروف و مشهور هستن کارشون خوبه اما اینطور نیست که بهترین باشن اتفاقا خیلی جاها که سرشون شلوغه مثل این دو کلینیک وقت زیادی برای بیمار نمیتونن بذارن یا دقت کافی توی کار ندارن کلینیک های دیگه هست که هم قیمتشوم مناسبه هم کارشون عالیه
2740
عصر ایران: کاشت مو به روش SUT وارد ایران شد نماینده انحصاری روش SUT در ایران کلینیک رنسانس www.hrthair.com دکتر مجتبی امیری (عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله) : کاشت مو به روش SUT را تشریح کرد: متن کامل مصاحبه: http://www.asriran.com/fa/news/70238/%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%85%D9%88
سلام مجدد دوستان الان ۹ ماه از کاشتم گذشت . بعد از عملی که در کلینیک جردن کردم و اذیت شدم راجع به پزشک های دیگه تحقیق کردم. به نظر من کاشت مو رو انجام بدید ولی جایی به غیر از کلینیک جردن اینو برای راهنمایی کسایی که می خواند بکارند میگم امیدوارم نتیجه ی رضایت بخشی داشته باشید
سلام خدمت همه بزرگواران خیلی از صفحات رو خوندم و اطلاعات خوبی گرفتم شوهرم 39 سالشه و میخواد پبش دکتر قلی زاده کاشت مو انجام بده من متقاعدش کردم چند روزی دست نگه داره تا منم براش کمی تحقیق کنم دکترهایی که میشناسم ، و مزایا و معایبشون و میگم ، لطفا راهنماییم کنید پیروز هاشمی / قیمت زیاد نیلفروش زاده / نبودن در هنگام عمل و کمی تمرکز دکتر وفایی / ؟ دکتر عباس / ؟ دکتر قلی زاده / توصیه یکی از دوستان
2706