2737
2734

سلام دوستان. متاسفانه منزل ما در کنار دکل موبایل.ه م ر ا ه ا و ل هست و در این مدت که در این منزل ساکن شدیم من  دچار دو سقط  در شش هفته و هشت هفته شدم. از اونجایی که پیش از تغییر منزلمون یک زایمان با نوزاد سالم داشتم شک ندارم که وجود این دکل باعث سقط جنین های من شده. میخواستم بدونم از بین شما کسی هست که منزلش نزدیک دکل موبایل باشه و دچار سقط شده باشه؟ یا نوزاد سالمی دنیا آورده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم شنیدم که خیلی تاثیر داره متاسفاته

با اجازه از استاتر ببخشید خانم شما قرص لتروزل با آمپول داده؟ مال من بدون آمپول هست

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
دوستان لطفا این بحث رو از مسیرش خارج نکنید. من خیلی برام مهمه بدونم کسانی بودن که کنار دکل بیتی اس ب ...

بله معذرت میخوام ولی سوالم خیلی برام مهمه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
با اجازه از استاتر ببخشید خانم شما قرص لتروزل با آمپول داده؟ مال من بدون آمپول هست

آره عزیزم لتروزول خودم‌ آنپول هم روز ۱۱ زدم. امروز روز ۲۴ سیکلمه‌ . ۴ ۵ روز دیگه معلوم میشه. من اون ماه ۱۲ ام رفتم سونو منتها دیر  بود و آزاد شده بود دیگه آمپول نزدم . منتها این ماه بهم گفت ۱۰ ام سیکل بیا سونو که دیر نشه . و آمپول داد  . چون سایزش خوب بود

پسرم همه زندگیم
2738

من اطلاعی ندارم عزیزم

فقط امیدوارم به زودی یه بارداری خوب و راحت و بدون مسئله داشته باشی 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
سالمن بچه هاش دختر داييمم همون ساختمون ميشينه اونم حامله شد راحتم زاييد 

خدا رو شکر

اما طبق نظر خود کارشناسان ه م ر ا ه ا و ل، تشعشعات دکل در زیر دکل کمترین مقداره. و  چون تشعشعات از راس دکل به صورت شعاعی پخش میشه منازلی که در زیر دکل هستند مشکل زیادی ندارن اما منازل اطراف تا شعاع صد متری در معرض تشعشع هستند و بیشترین تشعشع هم از راس دکل تا فاصله 30 متری هست.