2737
2739
عنوان

آتلیه غزل در خدمت شماست

| مشاهده متن کامل بحث + 7968 بازدید | 40 پست
استار وایف جان همونطور که گفتم شما ورودی اتلیه (70000) تومان رو پرداخت میکنین و یک ساعت با دکورهایی که دوست دارین ازتون عکاسی میشه و طبق قیمت هایی که عرض کردم هر عکس محاسبه میشه اگه تعداد کمی هم عکس بخواین مثلا یک یا دو تا ورودی هر عکس در اتلیه غیر از هزینه ایی که گفتم 2500 میشه که در صورت خواستن شاسی های بزرگ و دکوراتیو به نظرم براتون میصرفه
Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نکته رو کلا به همه عزیزانی که عکس اسپرت میخوان بندازن گوشزد میکنم لباس توی عکس خیلی مهمه مخصوصا لباس های ست زن و مرد و یا متضاد و معمولا رنگهای جیغ زرد و آبی و قرمز و سبز زیباتر میشن
راستی دوستانی که در استودیو دوم عکس برداری میکنن با دوربین 5D mark2 ازشون عکاسی میشه

2731
اتلیه اول هم ورودی داره؟
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
استار وایف عکس های عریان میخوای ؟
اگه تا اون حد هستش که اتلیه ها نمیندازن چون بهشون گیر میدن ولی عکس هایی که عاشقانه باشه و امکانش باشه رو میشه انداخت
در جواب دوستان اتلیه اول ورودی نداره
اون قیمت های تک که فرمودم دانه ایی 2000 وردی برای هر یک عکس بود یعنی کسی که تعدادی عکس نخواد و فقط یه شاسی بخواد برای پذیرایی یا اتاق خوابش اما میخواد توی اتلیه دوم عکس بگیره هر یک شاتی که با یک دکور ازش عکس برداری میشه یر از هزینه 3500 (به طور مثال برای 13X18) هم براون اضافه میشه
یعنی هزینه شاسی و چاپ عکس جدا از اون 2000 تومنه و در اصل 2000 تومان ورودیه تکیه هر شاته
اما 70000 هزار تومان برای یک ساعت عکاسیه که تقریبا 70 شات به بالا عکس انداخته میشه

2738
سلام شکوفه جان نه عریان عزیزم
ی عکس با ژست س ک س ی می خوام برای استیکر اتاق خواب عزیزم می خوام خیلی عالی و خاص باشه ژست خاصی مد نظرم نیست یه چیز خیلی خاص می خوام مثلا ببین این چه حسی رو القا می کنه ...

آپلود سنتر عکس رایگان
تنها خداوند است که خالق یکتاست ، ما فقط کاشفیم ...
2706