2733
2734
عنوان

متخصصین شیر خشک بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 8814 بازدید | 19 پست
ترنجبین هم دادم ولی تاثیر نداشت 

چجوری میدی؟ توآب حل میکنی ابش رو میدی دیگه؟ اگه ترنجبین جواب نداد برو دکتر شربت بده. بچه منم الان دایم یبوسته. کلابچه های شیرخشکی اغلب یبوستن بزرگم که نیشن بدغذا. رفلاکس مربوط به نوع شیرخشک نمیشه. اما یبوست مربوط به شبرخشک میشه. بچه منم رفلاکس داشت. برلی رفلاکس فقططط راهش اینه که کم کم شیرش بدی یکجاندی. یک شیشه را به سه قسمت کنی هر نیمساعت یاهریکساعت بدی. دکتر بمن گفت خودت اگه دیدی بازم بالامیاره فاصلش رابیشتر کن. خوب هضم کنه باز وعده بعدی. ولی برای یبوست باید چندتاشیرعوض کنی ببینی کدوم ازهمه بیشترمیسازه بهش. داروخانه هم بگی بهت چتدتاشیرمعرفی میکنی. شانسی چندتا بگیر ببین کدوم بهتره برایبوستش. 

با شيرخشکاي گاوی کمتر یبوست می گرفت فقط دیر به دیر شکمش کار میکرد وای سفت نبود به جز شیر خشک ببلاک 

با شير خشک سویا اینطوری شده اشکالی داره دوباره شیر خشک گاوی بهش بدم؟ 

خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چجوری میدی؟ توآب حل میکنی ابش رو میدی دیگه؟ اگه ترنجبین جواب نداد برو دکتر شربت بده. بچه منم الان دا ...

آره فقط آبش رو میدم ولی یکی دوبار بیشتر ندادم دیدم تاثیر نداره

خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
میخوام شيرش رو عوض کنم ولی میترسم  کلا بالا مياره ولی  حداقل با شیر خشک های گاوی یبوست ند ...

واااااي

گوارش بچه رو داغون كردي اينهمه شير عوض كردي

حالا هم ميخواي دو تا همزمان بدي

يك دكتر متخصص ببرش ببين اون چي تجويز ميكنه

سلام عزیزم به نظرم این موارد و باید با پزشک یا متخصص این موضعات درمیون بذاری چون خودت و کوچولوت اینطوری اذیت میشین . و کلی هزینه اضافی میکنید .

دکتر میتونی مشورت بگیری یا مثل من از پشتیبانی سایت مادرآن . زنگ بزن بهشون اگر بدونن حتما راهنماییت میکنن چون خودشون تو اینکار هستن . من لینک صفحه شیر خشک آپتامیل و مذارم براتون https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-آپتامیل/