2737
2739
بله.کراتینش ۴ تا ۵ بود.دکتر گفت فعلا نیاز به دیالیز نداره

کاش پیش یک دکتر خوب میبردید شاید نارسایی حاد کلیه باشه دارو چی داد برا کلیش؟ ادرارش چقدره؟ چون رفیده بیمارستان توانبخشی هست بهتره اول مشکل کلیه اش رو حل کنید بعد ببرید اونجا ولی بازم میتونی زنگ بزنی بیمارستان شرح حال پدرتو بدی بهت میگن تو این شرایط بیاریش یا نه بهت جواب میدن. دولتی هست اما در حد خصوصی بهت امکانات میدن و درمان میکنن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش پیش یک دکتر خوب میبردید شاید نارسایی حاد کلیه باشه دارو چی داد برا کلیش؟ ادرارش چقدره؟ چون رفیده ...

از دیشب حالش بدشده.اوردیم بیمارستان شهرستان.کراتین ۷ ادرارم نداره.برای کلیه میتونیم مستقیم ببریم بیمارستان هاشمی نژاد؟ یا از قبل باید پذیرش بگیریم؟

از دیشب حالش بدشده.اوردیم بیمارستان شهرستان.کراتین ۷ ادرارم نداره.برای کلیه میتونیم مستقیم ببریم بیم ...

اگر ببرید و جا نباشه ممکنه تو اورژانس نگه دارن ولی رسیدگی میکنن و چون بیمار اورژانسی هست مجبورن جا بدن احتمالا باید دیالیز بشه

2731
از دیشب حالش بدشده.اوردیم بیمارستان شهرستان.کراتین ۷ ادرارم نداره.برای کلیه میتونیم مستقیم ببریم بیم ...

در هر صورت چون کراتش بالاست اول باید دیالیز اورزانسی بسه همون شهرستانتونم خوبه اگر دیالیز میکنن

در هر صورت چون کراتش بالاست اول باید دیالیز اورزانسی بسه همون شهرستانتونم خوبه اگر دیالیز میکنن

امروز عصر دیالیزش کردن.دیشبم رفت واسه دیالیز ولی افت فشار داشت قطعش کردن ولی امروز دیالیز شد بیمارستان هاشمی نژادم‌ تماس گرفتیم گفتن تا ۱۷دهم متخصصامون نیستن و پذیرش نداریم

امروز عصر دیالیزش کردن.دیشبم رفت واسه دیالیز ولی افت فشار داشت قطعش کردن ولی امروز دیالیز شد بیمارست ...

انشالله بهتر بشه همین که دیالیز میکنن فعلا خوبه

2740

باید ببینی زخم بستر تو چه مرحله ایه هر مرحلش یه درمان داره. به نظرم با یه متخصص مشورت کن. یه پیج تو اینستا هست خیلی مطالب خوبی میذاره میتونی تو دایرکت ازشون سوال کنی شاید به جواب سوالت برسی .اسم پیجش اینهhttps://www.instagram.com/dr.zakhm/

یه مطلب تو اینترنت درمورد زخم بستر خوندم خیلی اطلاعات خوبی داشت اگر دلتون خواست بخونید به نظر من به ما که داریم از مادر وپدر پیرمون پرستاری می کنیم خیلی کمک میکنهhttps://drzakhm.com/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D8%AE%D9%85-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%B1/

تنها راهش اراجعه به یک کلینیک زخم و اسکار یکی از آشنا های ما پدر پزرگش زخم بستر گرفته بود به کمک کلی ...

برای  زخم دیابتی هم کاری می کنن؟ یکی از اقوامم  دیابت  داره  بیچار  پاهاش مدام  زخم  هستن  و خیلی اذیت میشه   می خواستم  ببینم  این مرکزی که میگی میتونن کاری براش  کنن

منم بابات دیابت داره یعنی چی کار می کنن برای زخماشون ؟

من  الان اسمشونو  سرچ کردم  سایشتو  دیدم  دو تا دکتر  دارن مثل اینکه  خیلی تخصصی و کاربلد هستن . فیلم هاشونم  هست  که  بیماراشون  جواب گرفتن

من  الان اسمشونو  سرچ کردم  سایشتو  دیدم  دو تا دکتر  دارن مثل اینکه & ...

منم تو اینترنت گشتم نوشته بود بستگی به میزان زخمش داره که کم یا زیاد باشه کسی میدونه باید وقت گرفت یا میشه همینطوری رفت

2706