2733
2734
يه دنيا ممنونم بيمارستان رفيده؟؟تلفنم داريد ؟؟

۲۲۲۰۵۳۲۶ و ۲۲۶۷۸۵۱۹ اینا تلفنهای تماس برای پذیرش بیمار هست. زتگ بزن صحبت کن. زخمهای بستری که به استخون رسیدن هم اونجا درمان کردن.

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان دم دستم نیست.که مارکشو بگم..ولی از داروخونه گرفتیم.اسمش پماد زخم بستر..ببین عزیزم اگه الورا دارید استفاد کنید خیلی زودتر زخمشو جمع میکنه برا بابام رو شونش زخم شده بود اونم زمین گیره.الورا مرتب کشیدیم سر دو روز زخمش جمع شد

2728
عزیزم الان دم دستم نیست.که مارکشو بگم..ولی از داروخونه گرفتیم.اسمش پماد زخم بستر..ببین عزیزم اگه الو ...

ببخشيد زياد وارد نيستم سوال زياد مي پرسم يعني خوده گياهه الورا رو گرفتيد؟؟استفاده كرديد يا كرم به نام الورا؟؟مادر من رو باسنش زخم شده

اینجارو بخونید  @TEBBISLAMII تو طبی ک شما میفرمایید میخواستن پای طرف رو قطع کنن!! طب اسلامی ن ...

عزيزم مادر خودم سه ساله زمينگيره تازه مادر من خيلى جوونه همه اين كارا رو انجام داديم فقط بيمارستان أميرالمؤمنين برديمش خدا رو شكر خوب شد 

زخم بستر شوخى نيست خدايى نكرده عميق بشه خيلى اتفاقاى بدى ميوفته

هركى امضامو ديد لطفا براى سلامتى مامانم صلوات بفرسته🙏 يه دنيا ممنون😘
2740
ببخشيد زياد وارد نيستم سوال زياد مي پرسم يعني خوده گياهه الورا رو گرفتيد؟؟استفاده كرديد يا كرم به نا ...

خواهش میکنم عزیزم.اره خوده گیاه الورا.نمیدونم کجا میفروشن ما خودمون تو حیاطمون داریم.نبود همون پمادم بگیر  ان شاالله که زخمشون خوب شه.نگران نباش .اگه نمیتونه جابجاشه مرتب دست ب دستش کنید که بدنش هوا بخوره

يگانه جان شما ميگى تشك مواج اثر نداشت عزيزم تشك مواج زخم رو خوب نميكنه فقط نميزاره بدن زخم بشه هميشه سعى كن رو تشك مواج باشه تا خدايى نكرده جاى ديگه اش زخم نشه

هركى امضامو ديد لطفا براى سلامتى مامانم صلوات بفرسته🙏 يه دنيا ممنون😘
عزيزم مادر خودم سه ساله زمينگيره تازه مادر من خيلى جوونه همه اين كارا رو انجام داديم فقط بيمارستان أ ...

اخه سنتی با اسلامی فرق داره عزیزم شما اسلامی بردبن ؟؟ خب خداروشکر مهم بهبود یافتنه انشالله ک مادرتون شفا پیدا کنن .