2733
2739
عنوان

آهنگ شاد واس رقص عروس

9470 بازدید | 20 پست

هم قديمي هم جديد-هم آروم هم خيلي شاد اگه سراغ دارين خوشحال ميشم اسم آهنگو خوانندشو بگين😘😘😘😘😘

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حنای اندی

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ای عروس مهتاب ای مستی می ناب امشب با صد تا بوسه دومادو دریاااااااااااااب (فرامز آصف) غنچه بیارید ل ...

قربونت ممنون خانومي

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

درووود بر همگی اومددددم

نیم روزتون نیک

الهی همتون سلامت وسرحال باشید همیییشه.

این هم نظر من.

چه تاپیکی باحالی آهنگایی که دوس دارم وقتی عروس بشمو جمع آوری ککردم براتون چششم مینویسم امیداورم بدرد بخوره.

۱_آهنگ ارکستی هست که میگه زنده باد هرکی هنوز یه عاشقه اولین آهنگ برای ورود عروس من میپسندمش.

۲-آهنگ عروس قلبم چه اشاره ریزون یه نگاه به ما کرد وای چه قمزه ریزون. از فرامز آصف

۳-آهنگ بعدی آهنگ اگه تو ددددلبری داری دل منو میییبری خییلی خوبببببه این آهنگ از امییید حاااجیلی عزیز هستش.

۴_ آهنگ بعدی سندی آهنگ عروسکی ماااشاااالله. خیلی زیباااست.

۵-آهنگ بعدی پری پریااا آهای حناااا آهنگاورجینالشه از اندی کبیییر😉😉😉😉

۶- آهنگ بببعدی آهنگ میده میده خندیدناااش میده .. مییده ممیده میدده رقصیدناااش میددده شده جوونو قلبببم خود خودششه عشقققه از عماد.(اون عماد صورته گرده منظورمه)اشتباهی طالب زاده نریدا.

۷-آهنگ ببعدی یه ریزه دو ریییزه دلم داره میریییزه دلی که بیقراااره همش در انتظاره خیلی قدمییمیه ولی شااااده از شهرام صولتی.

۸- آهنگ بعدی این روزا تو کووچه بن بسن دددلم دختری عااشقونه پا گذااشته دلم چی بیقراااره شب و روز نداااره حس میکنم عاشق شددم دوباااره از افشین.

۹- آهنگدلم تنگته از پویان خییئیلی شاد

۱۰ - آهنگ دل ممم دل مممن دل دیوونه مممن دل من دل مممندل دیوونه مممن خییییلی شااااد از (آمو) هستش.

۱۱- آهنگ جدید و خیلی شاد شهرام صولتی اسمشو یادم رفته خیییلی شاده بزارید بگردم تو گوگل

آهنگ آروم هم آهنگ میبوسم من لباااتو میببببندی تو شاااتو عاااشق این حسی میدونننم  بعد دهتره میگه آ آ آ آ آ آآآآ ایآ ای آ آآآ آهنگ شاد و آرومه از بلکت اگه اشتباه نکنم.

قبلش هم آهنگ قشنگی که میگه ال بخت و من ال بخت دو دست رخت و این دوماااد خوشبخت و عروس رااضیی شدییی بعد عروس میگه نه. بعد میگن گل به سر عروس یالا داامادو ببوس یالاااا اسم خواننده رو نمیدونم دقیقا فکر کنم آرمین نصرتی.

آهنگ تند شاد بخواین آهنگ تو عزیزجونیی جونم بسته به جووونت از شهرام صولتی

آهنگ تند شاد آهنگ خوشگل پریا جووونه من آره عزیییز من شب و روووز بیاد تووو هستم از افشییین😊

آهنگ اینروزااا حال من خووووبه یه حس دیگه ای دارررم از افشین.

آهنگ چشماااات از حمید طالب زاده

آهنگ بهاره از مهرشاد

آهنگ محشر از امید

آهنگ تو امشب گل نازی مث غنچه بازی از سرجیک یا سرژیک. 

آهنگ بگو از کجا آوردی از شادمهر عقیلی

آهنگ حالا یاروم بیاا از معین

آهنگ دنیای با تو چقدر قشنگه خوووببببه من از معین

آهنگ من برات بیتاااااابم از شهریار

آهنگ بی همتا تو براش بودی تموووم دنیااا از ناصر عبدالهی

اینا همممممش شاااده شاااد خیلی شااااد

2706