2737
2739

سلام دوستان.

من بیش از ۲.۵ ساله عقدم و ب خاطر مشکلات مالی نتونستم برم سر زندگیم.

شوهرم ب طور کلی خوبه و دوستش دارم.

مامانم ی زن بینهایت دلسوز ولی خیلی خیلی غرغرو سرزنشگر و زخم‌زبون زن هست من همیشه ازش فراری بودم و ۷سال خوابگاه بودم ک نبینمش.ولی این مدت همش پیشش هستم و دلمو خون کرده با زبونش و با دخالتای وحشتناکش.با شوهرمم خیلی نمیسازن باهم و مامانم مدام پشتش بد میگه و دقیقا مثل مته رو مغزمه. من یا گوش میکنم و گریه میکنم تو خودم یا هندزفری میذارم یا در گوشمو میگیرم یا صبرم تموم میشه و جوابشو میدم و جنگ میشه و یا میمونم خونه و تنم میلرزه چون کتکم میزنه یا میزنم بیرون.چند بارم رفتم خونه مادرشوهرم قهر.بابام ی ادم مظلوم و ارومه و میدونه مامانم چقد زجرم میده ولی خوب پسش برنمیاد ولی خوب ته دعوا اگ قهر کنم برم پشت مامانمو میگیره و اگ زود برنگردم خونه طردم میکنه.

اینبار از جمعه قهر کردم اومدم خونه مادر شوهرمو ب دروغ گفتم خانوادم مسافرتن. بابام همیشه زنگم میزد ک برگردم اما اینبار اصلن محلم نمیده و حرفا مامانم روش اثر کرده. منم دیگه نمیتونم بیش از این خونه مادر شوهرم بمونم. ابروم میره و بی عزت میشم.حتی لباس ندارم عوض کنم😭😭😭

خونمون هم اخه چطور برگردم ب خوده خدا طاقت حرفا مامانمو ندارم شکنجم میکنه ب حدی ک میشینم موهامو میکنم و سرمو میکوبم ب دیوار. هیچ پناهی ندارم قبرستونو ب خونه ترجیه میدم.

شوهرم میگه یا بمون تا خونه بگیرم( خدا میدونه کی) یا برو خونتون و تا عروسی( معلوم نیست کی)مامان خودتو تحمل کن یا تا حرفت زد بزن بیرون.

حالا چیکا کنم ب نظرتون؟ هیچکسو ندارم مغزم داره منفجر میشه از بس فک کردم و غصه خوردم.

عزیزم به نظرم مشکل شما رو باید یه روانشناس حل کنه.مادرتونو ببرید پیشش بهتون راهکار بده البته با این تفاسیر فک نمیکنم ایشون قبول کنه بره پیش روانشناس

♥گل پسر مامان عاشقتم زود بیا تو بغلم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اخی عزیزم خیلی سخته , اما فعلا چاره ای نداری هر جور شده با مامانت مدارا کن , زیاد خونه مادر شوهرت نمون از ارزش میفتی , سطح توقعتونو با شوهرت پایین بیارین و سخت نگیرین و زودتر برین سر خونه خودتون , تو عقد زیاد بودن خیلی درد سر داره

عزیزم 

چقدر سخت ک آدم از مادر خودش انقد فراری باشه.

خیلی سخته.چون تو دوران عقد یجورایی سر در گمم هستی.کاش عروسی کرده بودی.

زیاد نرو خونه مادرشوهرت بنظرم.

مامانت چی میگ؟از شوهرت بد میگ؟الکی؟

❤پسرم...چون تو دارم همه دارم،دگرم هیچ نباید❤