2733
2739
عنوان

دوستای باردار باتجربه بیایید به کمتون نیاز دارم .آزیتام

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 33 پست
ببخشید طولانی شد 😑نظرسنجی گیجم کرد

آلو خشک و روغن زیتون اثرش ازین عرقیجات بیشتره.خاک شیر هم خیس کن با اب ولرم بخور خیلی خوبه.مخصوص اگ اول صبح بخوری قشنگ میشوره میاره پایین😆😆😆😆

دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آلو خشک و روغن زیتون اثرش ازین عرقیجات بیشتره.خاک شیر هم خیس کن با اب ولرم بخور خیلی خوبه.مخصوص اگ ا ...

😂😂

الو خشک همون زردالو و ...باروغن زیتون باهم بخورم ؟؟😐

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
اره تقریبا امشب دوساعتی هم همینجوری بودم نگفت برای چیه ؟

گفت خاکشیر بریز تو اب گرم . اب سرد برعکس عمل میکنه

حرکات روده کند شده بخاطر اونه

قرصم داد 

من که ۵ روزه کارنکرده امروز از شدت درد زیرشکم نفهمیدم چطوری رفتم

با خدا باشو پادشاهي كن 😍
2728
گفت خاکشیر بریز تو اب گرم . اب سرد برعکس عمل میکنه حرکات روده کند شده بخاطر اونه قرصم داد  م ...

اها ممنون ازکمکت دوستم امتحان میکنم 😊

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
😂😂 الو خشک همون زردالو و ...باروغن زیتون باهم بخورم ؟؟😐

باهم ک نه.منظورم اینه ک اینا اثرات مطلوبی روی روده ها دارن.اره منظورم همون برگ زرد الو و حتی این الو خورشتیاس.روزی چندتا دونه بخور.

خاک شیر هم بمن مادرشوهرم گفت واقعا آب رو آتیشه

2738
باهم ک نه.منظورم اینه ک اینا اثرات مطلوبی روی روده ها دارن.اره منظورم همون برگ زرد الو و حتی این الو ...

چقد خوب .مرسی دوستم 😊انجام بدم انشالله طولانی تر نشه اخه جوری شد دیشب که بزورنفس میکشیدم دیشب فکرمیکردم تو معده ام سنگه و نمیتونم نفس بکشم امشبم چندباراینجوری شدم

مثلا شیر و با برگه زرد الو بخوری قشنگ هرچی داری میاد بیرون😅😅😅😅😅😅😅

شوخی کردما عزیز

خاک شیر ناشتا بخور

خب من قرص کم کاری تیروییدم میخورم ناشتا پس باید یکساعت قبل ازصبحانه نیم ساعت اول قرص و بعد خاکشیر بخورم خوبه اینجوری؟

چقد خوب .مرسی دوستم 😊انجام بدم انشالله طولانی تر نشه اخه جوری شد دیشب که بزورنفس میکشیدم دیشب فکرمی ...

منم اول اینجوری بودم.ولی یبوست خوب شد بجاش تهوع لعنتی اومد😔😔😔😔

به نطجظرم تو یبوست هیچی مثل انجیر خیس شده نیست یا پر هلو 

متاسفانه چیزای شیرین و انجیر خیس شده و اینا نمیتونم بخورم میترسم حالم بدشه🤕

2706