2752
2734
عنوان

دوستای باردار باتجربه بیایید به کمتون نیاز دارم .آزیتام

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 33 پست
خب من قرص کم کاری تیروییدم میخورم ناشتا پس باید یکساعت قبل ازصبحانه نیم ساعت اول قرص و بعد خاکشیر بخ ...

منم کم کاری تیرویید میخورم. قرصمون ارجح تره 

با خدا باشو پادشاهي كن 😍
مثلا شیر و با برگه زرد الو بخوری قشنگ هرچی داری میاد بیرون😅😅😅😅😅😅😅 شوخی کردما عزیز

😉😂😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اول اینجوری بودم.ولی یبوست خوب شد بجاش تهوع لعنتی اومد😔😔😔😔

هنوزخداروشکرتهوع نداشتم فقط گاهی احساسشو دارم کمی تهوع دارم ولی بالا نیاوردم خداروشکر😩چیز خیلی شیرین بخورم همچین حسی میاد سراغم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
منم کم کاری تیرویید میخورم. قرصمون ارجح تره 

اره دقیقا دوستم😊

2731