2733
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064919 بازدید | 25928 پست
کیمیا جون من اشتباهی جوابت رو دادم. فکر کردم تشک تخت رو گفتی .
راجع به تشکهای معمولی هم نمیدونم میخوابه یا نه. ولی خواهرم میگه بیش از حد نرم هستن و کمر آدم اذیت میشه. ولی من جا ندارم که از اون تشک قدیمیا بخرم. باید از همینا بگیرم.چون بعد عروسی میرم یه شهر دیگه و واقعا لازم دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم احتمالا پنبه و ملحفه میده بیرون، اماده نمیگیره واسم
یه سوال دیگه شما وسایل آشپزخونتون سیلوره یا سفید؟
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
2728
سرویس من سیلور هستش.
اینم لیست اقا داماد تا الان:
LCD، 32 اینچ، 32C475
میز LCD ، چوبی رنگ ابنوس
کتابخانه و میز کامپیوتر ابنوس ، عرض 120
جا کفشی و اویز لباس
DVD پلیر
تلفن بیسیم
لوازم جانبی کامپیوتر( اسپیکر،مودم،هدست)
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
ما توی خونه خودمون چون هیچکس با تشک راحت نیست مامانم چندتا از این پتو قدیمیا ( پتوی مینک) خریده ، از وسط تاشون کرده و دور تادورش رو دوخته و روش ملافه کشیده. من هم بهش میگم واسه منم همینجوری درست کن میگه واسه جهیزیه زشته، ولی من از این زیراندازهای ابتکاری مامانم بیشتر خوشم میاد نه جا میگیره نه مشکل خوابیدن الیاف و پنبه رو داره.
وسایل آشپزخونه من سفید برداشتم، چون نور آشپزخونه کمه، میخوام فضا بازتر به نظر بیاد
چه کار جالبی بهار جان
بچه ها شما ها عروسیتون کیه؟ من عروسیم آبانه، از الان باید برم دنبال آرایشگاه و لباس یا زوده؟
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
2740
فرزانه جون خوب شد لیست داماد رو نوشتی ها .ما فقط 3 تیکه واسه همسرم تعیین کردیم.
یخچال فریزر
LCD و میزش
گاز صفحه ای
من اصلا به فکر تلفن،جا کفشی وDVD Player نبودم.
اینا رو داماد میخره یا من باید بخرم؟
2706