2733
2734

لطفا راهنماييم كنيد يك هفته ست درست نخوابيدم تا چشمم گرم شده با صداي دخترم پريدم تا خود صبح بيشتر از چندبار ميپرم  بين خواب صحبت ميكنه جيغ ميزنه گريه ميكنه براي مثال ميگه توپ م رو بده و از اين مسايل

واقعااا كم اوردم از بدخوابي

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

قران بزار بالا سرش هر شبم ایت الکرسی فوت کن روش.

دم غروب هم هرروز اسفند دود کن عزیزم.

ممکنه اجنه اذیتش میکنن.

پسر دوستمم همینجور بود قران گذاشت یالا یرش اروم شد.

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقت کن در طول روز چکارا کرده

همبازیش کین؟

فقط ترس و یا صدمه در طول روز میتونه چنین حالتی رو در بچه بوجود بیاره 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

عزیزم اصلا نمیخوام نگرانت کنم اما اگه میدونی از چیزی نترسیده یا استرس و اضطراب نداره با یه دکتر مغز و اعصاب مشورت کن شاید لازم باشه نوار مغز بگیری

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738

تلویزیون زیاد نگاه نمیکنه؟ یا بازی با تبلت و موبایل؟ اینا میتونه باعث آشفتگیه ذهنه بچه باشه. در طول روز سعی کن کامل انرژیشو تخلیه کنی بعد بخوابونیش. فاصله شام تا خواب هم حداقل 1 ساعت باید باشه

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

سرش داد و فریاد نکن

سعی کن در طول روز در آرامش باشه

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

دختردوست منم دوسه شبه اينجوري شده.يك سالشه.ميگه باجيغ بيدارميشه.ويه طورخاصي گريه ميكنه وسرشو اينور اونور ميكوبه گاز ميگيره چنگ ميندازه

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

عزیزم حتما ی کارتون یا چیزی در روز دیده رفته تو ضمیر ناخداگاهش

پسرم پریشب بود

هی میگفت صداش میاد تو گوشم میگه گشنمه میخورمت

گرگه

منم تا صبح تو اتاق پسرم موندم

کلی هم براش حرف زدم

اما روزش ی کارتون دیده بود در مورد اینا

2706