2752
2734

الان من منظورت رو نفهمیدم درست گفتم نفر اخر چون وقتی یه رابطه ای شکل میگیره دیگه دوطرف نباید به شخص دیگه ای فک کنن و میشن نفر اخر ولی خب قبلش زیاد مهم نیست یعنی مهم هستا ولی خیلی نه از نظر من

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من که خودم دوست دارم نفر آخـــر طرفم باشم

قبل من هرکی بود مهم نیست و نپرسیدم ازش هرگز

ولی الان مهمه و بعدنمون

روزی برام سنگین تموم میشه بفهمم بعد من هم نفری خواهــد بود

هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
نفر اول همیشه تو ذهن می مونه هیچ عشقی مث اولی نیس 

از این جمله متنفرم چرتی بیش نیس

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بنظرم بهترین جا وقتیه که بعدت هیچ کس نباشه و از ته قلبش نخواد بعدت کسی باشه اول و آخرشم فرقی نداره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

نفر آخر زندگی کسی باشی بهتره.

خیلیا رو دیدم از همسرشون خیانت دیدن توجیهشون این بوده که زمانی که من ازدواج کردم اصن‌ دست راست و چپمو نمیشناختم و بچگی نکردم و توی سن مناسب ازدواج نکردم و از این دست بهانه ها.

بعضیا گفتن نفر اول و آخر زندگی کسی بودن خ به اما‌من ترجیح میدم نفر اول زندگی کسی نباشم چون اونقدر به خودم اطمینان دارم که میتونم نفر آخر و برای همیشه یگانه ی کسی باشم و طرفم همیشه خدا رو شکر کنه که عشقای قبل از من سوء تفاهم بودددد

به نظرم عشق اول معنا نداره😕

عشق اول اگه عشق بود نفر. بعدی ای در کار نبود🤔

منظورم اینه که ادمی که عاشقه دیگه نمیتونه به کسی حسی داشته باشه

به نظرم توی این موارد بهتره اسمشو بذاریم تجربه ی اول باشی یا عشق اخر؟🤔

2706