2737
2734
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192908 بازدید | 22474 پست

بچه کسی در مورد دکتر طاهری پناه تو نیایش عرفان اطلاعی داره جدید رفته باشه پیشش ؛ از هزینه هاتون جدید چقدر شده یه دوره ای وی اف با داروها و ...

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
بچه کسی در مورد دکتر طاهری پناه تو نیایش عرفان اطلاعی داره جدید رفته باشه پیشش ؛ از هزینه هاتون جدید ...

من.نشنیدم.درمورد.این.دکتر.شماهم.که.مسله.ما.چند.ساله.منتظرین.پیش.دکتر.معروفتری.برو..من.خودم.میخوام.برم.پیش.دکتر.عارفی.البته.کلینیک.امیدم.خوبه.ال.یاسین.ودکتر.اقا.حسینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من.نشنیدم.درمورد.این.دکتر.شماهم.که.مسله.ما.چند.ساله.منتظرین.پیش.دکتر.معروفتری.برو..من.خودم.میخوام.بر ...

من همسرم پرستارن از مسئول بخش زنانشون پرسیدن ایشونو معرفی کردن ؛ تو نتم سرچ کردم دکتر بدی نبود فلوشیب نابارورین؛ بخش ivfبیمارستان لاله و پارسیان و راه انداختن از شاگردای دکتر افلاطونیان پدرن ؛ الانم عرفان نیایشن 😕

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2728
استارتر باردارشدی؟همون دفعه اول گرفت چندقلو؟

سلام عزیزم بله باردارم

پارسال پانکچر کردم 

اردیبهشت لاپاراسکوپی آندومتریوز کردم

شهریور با اولین انتقال باردارشدم به لطف خدا

[QUOTE=71692524]من تو 15روز تا جواب گرفتن 4بار رفتم فقط سعی کن با آب ولرم و کوتاه مدت دوش بگیری[/QUO ...

عزیزم انشاالله اینبار حتما نتیجه میگیری از همین اول با انرژی مثبت پیش برو

من رویان پارسال پانکچر کردم اما چون اندومتریوز خیلی شدید داشتم انتقال ندادم امسال اردیبهشت عمل کردم و بدنمو از چسبندگیا پاک کردم شهریور انتقال دادم که خداروشکر مثبت شد

هزینه من 5تومن شد کلا با بیمه و داروها و انتقال

امسال فکرکنم پانکچر بیشتر شده

2740
عزیزم انشاالله اینبار حتما نتیجه میگیری از همین اول با انرژی مثبت پیش برو من رویان پارسال پانکچر کر ...

ممنون عزیزم انشاالله نینیت سالم و بسلامتی میاد تو بغلت دوران بارداری راحتی داشته باشی برای ما منتظرام دعا کن چون معنی انتظار و میفهمی 💐 

ممنون عزیزم انشاالله نینیت سالم و بسلامتی میاد تو بغلت دوران بارداری راحتی داشته باشی برای ما منتظرا ...

عزیزمی ممنون از دعای خوبت

حتما دعا میکنم و درک میکنم که انتظار واقعا سخته

الهی بزودیه زود دامن شما و همه ی منتظرا سبز بشه

استارتر منم اندومتریوزم ولی دکتره گفت بیا یه بار ای یو ای لوله هامم بسته اس به نظرت کار بیخودی یا بگ ...

ای یو ای با لوله بسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اندوت گرید چنده

اگر 3 و 4ه حتما باید عمل بشی چون باعث منفی شدن میکرو میشه

عمل کردی تخمدانت هم برداشتن؟ذخیره تخمدانت خوب بود؟

ببین عمل اندو به شدت ذخیره رو کم میکنه

من یه تاپیک درموردش دارم حتما بخون

بخاطر همین هرکی بخواد عمل بشه قبلش بهتره حتما جنین فریز کنه

من اندوم وحشتناک شدید بود دومین عملم بود

قبل عمل ذخیره ام 3.7 بود بعد عمل شد 3دهم!!!!!!

لوله هامم برداشتن!

من با دکتر خزعلی عمل شدم

2706