2733
2739

اوه برا ما كه انقدر زنگ زده كه اصن باد نميشه ديگه 😬

به نظرتون چيكار كنم ؟ 

خدايا نه گذاشتي طعم مادر داشتن رو بِچِشَم نه اجازه ميدي خودم مادري كنم 😔دلم ازت گرفته😔ولي فقط خودت بايد برام معجزه كني 🙏🏻 التماس دعا دوستاي ني ني سايتي 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با مواد شوینده مثل وایتکس..اسید نشورینش..

برای شستشوش از اب مقطر استفاده کنید.کلا حمام محیط مرطوب همراه با بخارات سمی مثل کلر و.. هست که باعث میشه فلزات دوام نیارن

آقای تعمیرکار هستم در خدمت کاربران.(تعمیرکار لوازم خانگی)    به  تاپیک هام سر بزنید  میتونه براتون مفید باشه.

میتونید از رنگ بی رنگ..یا از چسب ..یا پوشاننده بی رنگ فلزات استفاده کنید

مایعی مثل رنگ هست که بی رنگه!بعد ر وفلط میزنن شبیه روغن جلا که به در و پنجره های چوبی میزنند.

رو فلز روکش میشه و نمیذاره اسیب ببینه

آقای تعمیرکار هستم در خدمت کاربران.(تعمیرکار لوازم خانگی)    به  تاپیک هام سر بزنید  میتونه براتون مفید باشه.
2740
برق ناخن بزن.

احسنت بر شما.خیلی ممنونم.اتفاقا منم داشتم بهش فکر میکردم اسمش چیه اخه دیدم یکی این کارو کرده بود

ولی چون اسم لوازم ارایشی هارو بلد نیستم هی به خودم فشار اوردم و ...

واقعا ممنون.

شوهرم رفت از ابزار الات فروشیا پرسید گفتن نداریم. 

لوله المینیومی رو تو اولمیوینم سازی ها دارن نه ابزار فروشی!

کارگاه هایی که در و پنجره الومینیوم میسازن!

ممنون از نظرتون. از کجا بگیرم؟ مغازه رنگ فروشیا؟

من همچین چیزی رو با چشمم دیدم ولی اسمش رو نمیدونم .برین از رنگ فروشی بپرسین که این ماده رو میخواین

بگین ماده ای بیرنگ که بتونه فلز رو پوشش بده مثل چسب.

لوله نه. لولا!

اشتباه تایپی داشتم ببخشید

منظورم لولا هست!! همونی که به در و چهارچوب در  چسبیده  

کارگاه هایی که در و پنجره الومینیوم میسازن اونا دارن و استفاده میکنن تو محصولاتشون.

2706