2733
2734

من سر پسرم از قبل از موعد پرید علائم داشتم ولی سر دخترم علائم از سه ماهگی شروع شد تازه چقدر هم با هم فرق داشتن اصلا استرس نداشته باش که استرس از هر چی بگی بدتره مراقب خودت باش و مبارکت  باشه 

عشق یعنی مامان خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میترسم خارج رحمی باشه دفعه قبل کلی علایم داشتم اخه

حتما جنسیتش متفاوته.خواهرشوهرم همزمان بامن باردار شد خیلی علائم شدیدی داشت. تهوع درد سینه خونریزی درد سره معده.. اون بچش ک دخترم بود7ماهگی توشکمش مرد. بعد ازدوماه دوباره باردار شد انگار نه انگار حامله بود خیلی راحت گذروند بارداریشو بچشم پسر شد

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه تقصیم شده ، عقله!چون کسی اعتراض نداره که مال من کمه😎
میترسم خارج رحمی باشه دفعه قبل کلی علایم داشتم اخه

عزیزم خارج رحمی رو من شنیدم خیلی سخته الکی فکرای بد به خود راه نده استرس نکن انشاءالله هر چی باشه خیر باشه خوب خلاصه بارداری و علایم نداری بعضی زنا تو دختر داره علایم وتو پسر نداره و 

همسر مهربانم ❤ همیش درکم کن و یک رنگ باش  مثل همیشه باش جز این از تو چیزی نمیخواهم عشقم ❤

نمیدونم چرا نگرانم شاید چون چشمم ترسیده باور ندارم.اخه وقتی هورمون hcgتو بدن زیاد میشه اول سینه درد میگیره .میگم حتما یچیزیش هست که تو بدنم هورمونش نیومده اخه بی بی چکم کمرنگه دفعه قبل پررنگ پررنگ بود

دفعه قبل سه چهار روز به موعد سینه هام درد میکرد خیلی تو حموم اب می خورد خیلی درد داشت از علایم اول ح ...

من سر دخترم باردار بودم تا آخر هیچ علایم نداشتم مثل قبل راحت راحت بودم حتی همون سینه درد هم نداشتم 

همسر مهربانم ❤ همیش درکم کن و یک رنگ باش  مثل همیشه باش جز این از تو چیزی نمیخواهم عشقم ❤
نمیدونم چرا نگرانم شاید چون چشمم ترسیده باور ندارم.اخه وقتی هورمون hcgتو بدن زیاد میشه اول سینه درد ...

ای جانم

من کلا فقط سه ماهه دوم یه ذررررررره دردسینه داشتم. 

بارداریا یکی نیس من بارداری اولم تمام علائمو قبل و بعد پری داشتم ولی این یکی هیچی حتی شانسکی بی بی زدم که دیدم کوچولو دارم استرس الکی نداشته باش گلم

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
Eliراس میگی. انشالله همین که تو میگی باشه

😍😍😍

دعات کردم

بقول اون فیلما دختر استرس الان برای تو سمه! آروم باش گلم

2706