2737
2739
عنوان

مامانای یزدی

9570 بازدید | 18 پست
سلام امیدوارم خوب باشین.من به راهنمایی شما مامانای یزدی احتیاج دارم .پسرم یک ساله سرفه هاش تمومی نداره چند روز خوبه دوباره شروع میشه.از بس دکتر بردم خسته شدم اونا هم همه چی و امتحان میکنن و در نهایت که نتیجه نمیگیرن داروهای کورتون دار تجویز میکنن....اگه میشه فوری ی دکتر فوق تخصص خیلی خوب اطفال یا فوق تخصص آسم و آلرزی کودکان بهم معرفی کنید...ممنون میشم
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزان من هیچکدوم و نبردم اخه از کرمان باید بیام بنظر شماها کدوم بهتره که وقت بگیرم...ببخشید دکتر بمانیان خوبه چون من تعریف دکتر شکیبا و بمانیان هر دو رو شنیدم؟و اینکه باید حضوری وقت بگیریم حتما؟
2738
مامان حدیث جون نبردم دکتر شجری متخصص چی هستن؟ نه عزیزم خیلی رعایت میکنم هر چیزی و نخوره هر چیز حساسیت دار یا مواد غذایی که مواد نگهدارنده داره رو حذف کردم
دکتر شکیبا میتونی زنگ بزنی فقط خیلی مشکله اما دکتر بمانیان باید بیای ولی مثلا ساعت 1 2 عصر بری مطب میتونی برای همون روزش وقت بگیری اسم دکتر شجری هم نشنیدم من نمیدونم فقط دکتر شکیبا اگه دارو گیاهی بهت زیاد معرفی کردن تعجب نکن خیلی موثره طب سنتی هم مطالعه میکنند
هستی تنها جون دوستم پیش دکتر شکیبا برده پسرش رو دکتر شیر اسب رو تجویز کرده حالا دقیق نمیدونم بهتر شده یا نه...اتفاقا داروی گیاهی بهتره
2706