2733
2739

سلام

من یه پسر پنج ساله و یک دختر یک ماهه دارم. پسرم خیلی در مورد حمام کردن و پوشک عوض کردن دخترم حساسه و دوس داره ببینه. حالا هم سوال کرده که چرا آلت اجی مثل من نیست. پس از کجا جیش می کنه؟ در برابر این رفتارها بهترین کار و‌جواب چیه؟ بزارم پوشک عوض کردن رو ببینه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا باید ببینه بهش خیلی ساده بگو اندام خصوصی آقا پسرا این شکلی هست ودختر خانوما این شکلی واسه همین شما پسری این دختره 

شما گوشواره نداری ولی دخترا گوشواره دارن شما گل سر نداری ولی دخترا دارن مطمئن باش خیلی راخت قبول میکنه 

نه راستشو بگو 

بهش بگو تو پسر هستی اون دختره با هم فرق دارین

ولی دیگه اجازه دیدن نده و بهش بگو خصوصیه و کسی نباید ببینه و دس بزنه 

حتی به بدن خودت بهش جای خصوصی رو یاد بده تا دیگه در موردش کنجکاوی نکنه و مواظب خودشم باشه

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
2738

منم یه پسر دوساله دارم و یه دختر یک ماهه تاحالا نذاشتم ببینه البته پسرمنکوچیکه ولی خب بهتر بود نذاری ببینه .یکی از اقوام ما بچه بزرگش دختر بود دیده بود رفته بود با انبر دستی الت برادرش ببره میگفت اضافه داره بایدکنده سه  

درضمن من از روانشناس کمک گرفتم واین حرفی که گفتم رو ایشون بهم گفت و اصلا نمیشه بالاخره تو سفری جایی بچه بزرگتر میبینه پس کنجکاویشو خودت برطرف کن هیچ چیز خاصیم نیست کاملا طبیعی برخورد کن چقدر بزرگش میکنن بعضیا!!!

عزیزم براش تو ضییح بده که آلت خانما با آقایون فرق داره دخترا مثل مامانا هستن پسرامثل باباه. هیچ وقت به بچه هاتون دروغ نگین. پسر من چهار سالش بود حساس شده بود خواهرم نداشت. براش توضییح دادم و تاکید کردم که نباید اونجاش نشون کسی بده فقط مامان بابا اجازه دارن . الان هم با این موضوع مشکلی نداره. فقط خیلی حساسیت نشون نده

2706