2737
2734

پخش بو  و ماندگاری بالا باشه 

قیمت تا ۴۰۰ -۵۰۰ 

ترجیحا چهارفصل باشه 

یه ادکلن مردونه هم بگین اگه میدونین  

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   

من بوی cocoراخیلی دوس دارم☺

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افوربیا بنفش.راضیم ازش.

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2731

من 212   sxy رو دارم ملایمه و ماندگار فک  میکنم حدود 300 باشه. ماندگاریشم خوبه. مردونخ هم بوی CH  رو دوست دارم ولی قیمت نمیدونم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

اینایی که داشتم و خیلی راضی بودم منیفستو بوی گرم و شیرین و نت پایانیش وانیلیه 380

لانکوم لاوی ست گرم و شیرین 430

الین گر و تلخ 400

ورساچه کریستال نویر گرم و تلخ 190

ولنتینو یه بوی خاصی میده یه گل خیلی خوشبو حدود390 

2738
اینایی که داشتم و خیلی راضی بودم منیفستو بوی گرم و شیرین و نت پایانیش وانیلیه 380 لانکوم لاوی ست گر ...

همه رو میرم تست میکنم 

الین داشتم قبلا راضی بودم  الان حس میکنم بوش تکراری شده 

ولنتینو وسوسم کرد بوی گل خاص 😍

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
2706