2737
2739

بچه ها من ۵ سالا باردار نمیشم و کم کاری تیرویید دارم و پلی کیستیک هم هستم . تو رو خدا بیاید از تجربیاتتون بگید. من شدیدا دلم بچه میخا ناامید شدم وحشتناکه حال و روزم 😢😢😢😢😢😢😢

تعداد رای : 3
نظرسنجی
کم کاری تیرویید
1
33%
عکس رنگی
2
66%
از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه من اصلن درد نداشت .اینقد منو ترسونده بودن 

زنا کلن عادت دارن یه چیزو گنده کنن

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2740

منم انجام دادم درد داشت ولی قابل تحمل بود حتما قبل و بعدش مسکن بخور مخصوصا بعدش تا سه روز باید مسکن بخوری ولی می ارزه انجام دادنش منم خیلی نا امید بودم ولی همون ماهی که عکس رنگی انجام دادم همون ماه باردار شدم 

منم انجام دادم درد داشت ولی قابل تحمل بود حتما قبل و بعدش مسکن بخور مخصوصا بعدش تا سه روز باید مسکن ...

چه خوب . ایشالا نی نی ات سلامت باشه . برا منم دعا کنید ارزوی بارداری برام محال شده 😢😢😢

منظورم چجوری عکس میگیرن با چی خیلی درد داره؟

یه ماده ایی رو ک ب اسم ماده حاجب هست با سرنگ مخصوص داخل رحم تزریق میکنن و با اشعه ایکس عکس میگیرن و اگه لوله چسبندگی داشته باشه باز میکننه لوله های فالوپ رو 

عزيزم نترس توكل كن به خدا قبلش مسكن بخور و موقع عكس خودتو شل نگهدار دردش اونقدري نيست كه نشه تحمل كر ...

ممنونم از دعای قشنگتون عزززم

2706