2737
2734
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60252 بازدید | 965 پست
من در حیرتم چرا بعضیا راهنماییای غلط میکنن؟ برو باهاش بخواب؟ برو هتل؟ خونه رو خالی کن؟ براش بجنگ؟ ای ...

دوستم میدونی چیه؟ مسئله اینجاست استارتر نمیخواد از نامزدم دست بکشه. من اینو کامل کامل کامل درک میکنم.

هرچقدرم هرکی بهش بگه خودتو کوچیک نکن. فایده نداره . استارتر فقط نامزدش رو میخواد.

ماها هم پیشنهادی که میدیم واسه اینه که آخرین تلاشاش رو برای بدست آوردن نامزدش بکنه.

من حتی اینم قبول ندارم که بعدا شوهرش این قضایا رو میزنه تو سرش. شاید خانوادش اینکارو بکنن اما شوهرش بستگی به شخصیتش داره. من خودم برای بدست آوردن همسرم کلی جنگیدم و با خون و دل بدست آوردمش. الان براش این یه افتخاره که من  انقدر دوسش داشتم که برای بدست آوردنش هرکاری کردم. تا الان حتی یک بار هم اینو تو سرم نزده هیچوقت

زندگي استارتر كه مثل سريال تركيها ميمونه يه طرف راهكارهاي كاربرا يه طرف!!!!!!!!

سرزمين عجايب در مقابل ني ني سايت سرِ تعظيم فرود مياورد

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه پیشنهاد بهت بدم. به نظرم امشب یا شبی که مطمئن باشی دختره خونشون نیست. حدودای ساعت 11 این ...

گواهینامه ندارم. بعدم عصبانی میشه چون رفتم چندبار دیدنش. بیمارستانم گفتم تو خیابون از هوش رفتمم گفتم قرصامم دیشب دید

لطفا درخواست دوستی ندید
2728

ی جریان شبیه جریان شمارو دیدم و بهتون نصیحت میکنم دوستانه بی خیال این قضیه بشید و تمومش کنید و خودتونو کوچیک نکنید بر فرض ک بهمم رسیدیدن قراره چی بشه؟پسری ک دیگه مث سابق بهتون احترام نمیذاره؟خانواده ای ک نمیخوان شمارو ؟دخترای دیگه ای ک پاشون تو زندگب شوهر شما باز شده؟گستاخی بیش از حد شوهرتون راجب خیانت و این حرفا؟چ خبره؟این عشق نیس عزیزم تمومش کن قبل این ک شرمنده غرورت بشی 

از وقتی اومدی تو دل مامان زندگیشو رنگی رنگی کردی...ان شاالله که به سلامت به بغلم برسی.هیچکاری مهمتر از دوس داشتن تو 😍ندارم.ان شاالله هرکس که منتظره بزودیه زود دامنش سبز بشه🙏🙏
عزیزم من یه پیشنهاد بهت بدم. به نظرم امشب یا شبی که مطمئن باشی دختره خونشون نیست. حدودای ساعت 11 این ...

😐😐😐😐

از وقتی اومدی تو دل مامان زندگیشو رنگی رنگی کردی...ان شاالله که به سلامت به بغلم برسی.هیچکاری مهمتر از دوس داشتن تو 😍ندارم.ان شاالله هرکس که منتظره بزودیه زود دامنش سبز بشه🙏🙏

چی شدی تو دختر؟!از دیشب ذهنم درگیرته هرکار کردی به ما هم بگو😯ایشالا همه چیز درست میشی من برات دعا میکنم به عشقت برسی❤

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

یعنی از دوهفته پیش انقدر عاشق میشه و شیدا شدین که اعتصاب غذا هم کردین؟!چشماتون رو واکنین شما توزندگی برین بازهم همون ادمین که فقط همسرون رو آزار میدین...شما الان فقط یه زن حسودین چون نامزدتون ولتون کرده دارین حسودی میکنین،اونم دیگه کاربه استخونش رسیده وگرنه ما الان 1 هفتس داریم میریم واسه داداشم خاستگاری زمانامون باهم هماهنگ نمیشه...رفتارتون روعوض کنین آدمایی مثل شما فقط بقیه رو آزار میدن من ازحرفاتون متوجه شدم شما اصلا پشیمون نیستین فقط ازاینکه الان اونهاپیش همن ناراحتین

2740
چی شدی تو دختر؟!از دیشب ذهنم درگیرته هرکار کردی به ما هم بگو😯ایشالا همه چیز درست میشی من برات دعا م ...

مرسی مهربون.هنوز خبری نیست

لطفا درخواست دوستی ندید
یعنی از دوهفته پیش انقدر عاشق میشه و شیدا شدین که اعتصاب غذا هم کردین؟!چشماتون رو واکنین شما توزندگی ...

از اولم همینقدر عاشق بودم ببخشید واقعا الان توان روحی توضیح ندارم گلم

لطفا درخواست دوستی ندید
خیلی بی تجربم هیچ وقت راهنمای دلسوزی نداشتم

فقط و فقط مشاور،اینایی که اینجا نظر میدن،داستان تو ر‌و شنیدن ولی شرایطت رو نمیدونن که،مسئله پیچیده ایه.فقط برو مشاور

وفاداری یک زن زمانی معلوم میشود که مردش هیچ چیز نداشته باشد،وفاداری یک مرد هم زمانی معلوم میشود که همه چیز داشته باشد
2706