2737
2734
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60252 بازدید | 965 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه اه چه كثافت كاري ايه😑

دو هفته پيش با تو رابطه داشته بعد هفته ديگه ميخواد يكي ديگه رو عقد كنه .. دوست دختر خيلي قديميش خيلي ريلكس تو خونشون رفت و امد داره و ميگه بيا منو بگير🤒

خدايي همچين هرزه اي رو ميخواي چيكار؟؟؟؟

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2731

ببخشید من خوندم تاپیک قبلیت رو شما اونور گفتید دوماه که باهش رابطه نداشتید اینجا چطور میگید آخرین رابطم دوهفته پیش بوده

سوال شد برام قصد بدی ندارم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ولش کن بابا مردی که بره سری عاشق یکی دیگه بشه که به دردت نمیخوره

مینا جونی میدونی چه جوریه؟ عاشق کسیه که زنش باشه بخواد باهاش زندگی کنه و هیچ وقت ترکش نکنه منم اگه انقد میمرد برام بخاطر این بود که رسمی بودم اومده بودم زنش باشم که همه کار میکرد وقتی گفتم نمیخوامت دیگه فک کرد ترکش کردم خب بدبخت روزای خیلی بدی رو هم گذروند

لطفا درخواست دوستی ندید
ببخشید من خوندم تاپیک قبلیت رو شما اونور گفتید دوماه که باهش رابطه نداشتید اینجا چطور میگید آخرین را ...

پس معلومه از علم گردافشانی ک تو فیلما صداسیما  هم ازش بکار میبرن خبر نداری 😂😂😂

تیکر بارداری نیس تیکرتولد خودمه😎😂😂😋
2740
یه هفته دیگه لفتش میدم یکم دیگه بلاخره اونور تابلو میشه قرار اقدشون بیفته عقب

هیچ نمیدونم چی میگی باید تاپیک قبلیتو  بخونم کاش همه رو یه جا میزانی 😢😢😢

همسر مهربانم ❤ همیش درکم کن و یک رنگ باش  مثل همیشه باش جز این از تو چیزی نمیخواهم عشقم ❤
2706