2737
2739
عنوان

واقعا نمیدونم چه عنوانی برا تاپیکم بذار

| مشاهده متن کامل بحث + 10200 بازدید | 63 پست
وای این خیلی شرایط بدیه بهتره بری پیش مشاور  مسئله تو خیلی خاصه لطفا برو پیش مشاور اینجا فاید ...

امروز رفتم مشاوره پیدا نکردم باید شماره پیدا کنم وقت بگیرم زمان میخواد. به دختره گفتم خانواده نامزدمو انداخت جونم

لطفا درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااایییی...دختر تو چیکار کردی...اصلا یه همچین کاری رو نکن مهرتو تغییر نده اصلنم التماس نکن تو فقط ب ...

اخه اون دختره گفته مهرم چهارده تا اینم گفت اون عاشقه نه تو مجبور شدم

لطفا درخواست دوستی ندید
بچه ها من یکی از مشکلاتی که داشتیم بین خودمونو به باباش گفتم بعنوان بزرگتر و معتمد رسوای عالمم کرد ب ...

مشکل رو هیچ وقت نباید به خانواده ها گفت تا میتونی خودت حلش کن. بهش بگو اگه میخوای من هستم اگه نه دیگه تموم تو ازدواج  کن منم ازدواج کنم بگو الان دیگه اون دختر قبل نیستی ناز و ادا داشته باشی اگه قبول نکرد کلا فراموشش کن. 

2728
اونجا که باید برات مهم میبود ازش دور شدی اللن دیگه دخالت نکن میخواد بره بذار بره چون رابطه رو نمیشه ...

خودش امروز بهم زنگ زد من چند روز بود پیام ندادم بهش

لطفا درخواست دوستی ندید
مشکل رو هیچ وقت نباید به خانواده ها گفت تا میتونی خودت حلش کن. بهش بگو اگه میخوای من هستم اگه نه دیگ ...

چه راحت میگی فراموش کن. یه هفته قدر یه بشقاب غذا خوردم سه شبانه روز نخوابیدم حالمو بفهمید دیگه شمام خانومید خو

لطفا درخواست دوستی ندید
امروز رفتم مشاوره پیدا نکردم باید شماره پیدا کنم وقت بگیرم زمان میخواد. به دختره گفتم خانواده نامزدم ...

بازم باهاش حرف بزن

بش بگو مسئله یه عمر زندگیه هم زندگی خودتو تباه میکنی و هم منو.اون دیوانه وار منو دوست داشته و الان فقط سرخورده شده.مطمئن باس همونطور که وارد زندگیم شدی یکی دیگه هم وارد زندگیت میشه.

نمیخای که تمام عمر با مردی زندگی کنی که دلش پیش منه.

نمیدونم 

خیلی ناراحت شدم.منم خیلی دعوا داشتم با شوهرم و قهر و آشتی ولی الان خیلی روی خودم کار کردم و خداروشکر بهتر شدم.

امیدوارم مشکلت حل بشه

❤تو تنها کسی هستی که در کنار منی❤ لا حول و لاقوة الا بالله العلي العظيم❤❤
2740
خودش امروز بهم زنگ زد من چند روز بود پیام ندادم بهش

ببین عزیزم یکم به دور از احساساتت بشین رو رفتارش فکر کن رو حرفاش ببین رفته سمت یه دختر دیگه این کم چیزی نیست اصلا این ادم بالغ نشده حرفای عاشقانشم باور نکن خودت ضربه میخوری اصلا از یه مرد انتظار عشق ناب نداشته باش به خاطر خودت میگم این و چند سال دیگه میفهمی ولی الان ولش کنی هر چند سخت برات بهتره کمتر ضربه میخوری

چه راحت میگی فراموش کن. یه هفته قدر یه بشقاب غذا خوردم سه شبانه روز نخوابیدم حالمو بفهمید دیگه شمام ...

عزیزم من درکت میکنم

شاید یکی از علت های حالت هم عذاب وجدانیه که داری

با خدا معامله کن بگو اگه صلاحمه و مرد زندگیمه خودت نذار بره من اشتباه کردم

اما اگه نه فراموشش میکنم

چله زیارت عاشورای حق شناس رو هم بگیر

شنیدم خیلی مجربه و زود حاجت میده

❤تو تنها کسی هستی که در کنار منی❤ لا حول و لاقوة الا بالله العلي العظيم❤❤