2733
2734
عنوان

خرید های خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 82 پست
فقط میدونم که نباید منم منم کرد تو زندگی من کارمندم همه حقوق دو تاییمون برا قسط و وام و خرید خونه م ...

من حاضرم ۲۰ میلیون یه جا بهش بدم ولی خورد خورد خریدای اینجوری نکنم.منم کلی از قسطارو میدم بخدا باورکن اجاره خونه رو خیلی وقتا من میدم ،با خودمم میگم خب اونم داره کار میکنه زحمت میکشه پول درمیاره دیگه . وقتایی که اینجوری میشم یه ولخرجیه عصبی میگیرم😕اول ماه میرم کل پولامو خرج میکنم که نمونه کلی خرید میکنم حداقل دلم خوش باشه مزد زحمت یه ماهمو گرفتم

و خدایی که در این نزدیکیست ...
شما میخندین.من لبخندم خشک شد.. چی بگم نمیدونم..یه جاهایی ادم میمونه... پناه بر خدا.. خدابهتون خیر ...

چرا ؟متوجه نشدم! ناراحت شدید؟؟شاید من استیکر درستی انتخاب نکردم!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حاضرم ۲۰ میلیون یه جا بهش بدم ولی خورد خورد خریدای اینجوری نکنم.منم کلی از قسطارو میدم بخدا باورک ...

عزیزم سعی کن از این بی برنامه گی در بیای

من 14 ساله ازدواج کردم و خیلی کم در مورد مسایل مالی اختلاف داشتیم

امسال خونمون رو که عوض کردیم همسرم خودش به نامم زد مطمعنم به خاطر حسن نیتی بوده که تو این سالها ازم دیده

پیشنهاد میکنم بیای این تاپیک من از اول تاپیک خیلی از تجربه هامو توش نوشتم

تاپیک برای خانوم سفید برفیه ولی خیلی کاربردیه

سعی کن وقتی همسرت بهتر شد دوستانه بشینید حرف بزنید که چه مقدار کمکش کنی چه مقدار برا خودت برداری

هزینه های زندگی زیاده حالا که کمکش میکنی منت نذار

بذار خودش ته دلش بفهمه

غرورش رو جریحه دار نکن

مردا دوست دارن نفر اول زندگی باشن حس تامین بهش بده

کلید مرد دکتر حبشی رو حتما دان کن گوش بده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1466902/یه-تاپیک-برای-یادگرفتن-مدیریت-ریزهزینه-های-زندگی-وراه-های-پس-انداز

2731
عزیزم سعی کن از این بی برنامه گی در بیای من 14 ساله ازدواج کردم و خیلی کم در مورد مسایل مالی اختلاف ...

دقیقا همین حس تامین رو میخوام.میخوام خودمم  حس کنم که اونه که داره مایحتاج زندگی رو تامین میکنه نه من. وقتی چیزی میخره هم کلللللی تشکر میکنم.بعضی وقتا با خودم فکر میکنم شاید تشکرم باعث میشه که فکر کنه بهم  لطف کرده وظیفش نبوده.

ممنون حتما میخونم و گوش میدم

از اول بايد نميخريدي 

چه میدونستم وظیفم میشه😢از این اخلاق که بگم پول من پول تو خوشم نمیومد همیشه بی دریغ خرج کردم، ولی الان میبینم همون خانما که یه قرون از پول خودشون خرج نمیکنن برنده ترن.