2752
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 558448 بازدید | 4348 پست
موتیلیوم و من با زانتاک میدم، که همون راینتدینه فاطمه ناز و بردی سونوگرافی؟ متوجه رفلاکسش شدی؟ یا از روی علائم دکتر گفت؟
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایریکا، یعنی نیم ساعت شیر میخوره؟ نیم ساعت میخوابه؟ بعد دوباره شیر میخوره؟
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
2731
ارام تو سونو مشخص شد... اگه رانیتیدین حواب بده بهش امپرازول نمیدم... اگه جواب نده با موتیلیوم میدم. ائیرکا شبا میخوای بیدارش کنی مای بی بیشو بازکن زود بیدار میشه و بشورش خواب از سرش میپره... دختر من خوابشو داره عوض میکنه میگه تا 9 بخوابم ازونور تا 2 بیدار باشم... میخوام بیدار کنم از امشب تا شب راحت بخوابه
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
دوستان کسی تجربه برای سوال من نداره،؟؟ یه سوال دیگه هم دارم کسانی که به بچه هاشون دارو دایمیتکون و رانیتیدین بخاطر رفلاکس میدن ایا دفع بچه رو زیاد کرده؟ چند بار در روز یا چند بار در یک شبانه روز ممنون میشم بگید
بچه ها شما از چه پوشکی استفاده میکنین من هر دفعه که دختر جیش میکنه با دستمال مرطوب نوزاد تمیز میکنم و دستشویی بزرگشم میبرم میشورمش ،پودر بچه هم میزنم ، روغن بچه هم میزنم یکبار درمیون ولی با این که مواظبم امروز متوجه شدم لای باسن و اونجای دخترم حالت سوختگیه، یعنی پوست این قسمتها قرمز شده و حالت تأوُّل و جوش زده، از چیه و چیکار باید بکنم ، احتمال داره حساسیت به پوشکش باشه ،تازه تند تند پوشکش و عِوَض میکنم
اره گلم حساسیت به پوشکشه احتمال زیاد.واسش پن شستشو بخر با پن بشورش.مارک اوسرین خوبه.پوشکشم عوض کن.خواهرزاده من مولفیکس میبست اینجوری شد الان پمپرز میبنده خوب شد
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2706