2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غم انگیز ترین : پیدا شدن یه بچه سر راهی که خیلی هم خوشگل بود.!!!!
تکراریترین.:واییییییییی به دادم برسید دارم دیونه میشم....یا به دادم برسید زندگیم از دستم رفت.
خنده دارترین :.سوتیها
جالبترین :.کهیرهای زندگیمون.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
خنده دارترین: چطوری خودمو واسه شوشو لوس کنم
تکراری ترین: ماجراهای مربوط به مادر شوهر
غم انگیزترین: همون بچه خوشگل سر راهی
جالبترین: زیاد هست تاپیک جالب
هنوزم تو این هیاهو، توی این بغض شبونه...من و گنجشکای خونه دیدنت عادتمونه
خنده دار ترین تاپیک :

** هر کی عکس جالب داره بذاره اینجا**

تکراری ترین :

** تاپیک هایی که خانم گیلاسی (لاریسا ) هر روز n تا میزنند که همش راجع به نفر قبلیه ! و بعضی هاش واقعا لوسه

غم انگیزترین:

** عمل پیوند کبد درینای 16 ماهه
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
خنده دارترین:سوتی ها

غم انگیز ترین:کلیه ی تایپیک از دست دادن عزیزان

تکراری ترین:زندگیم از دستم رفت.توو گوشی همسرم یه اس ام اس مشکوک دیدم
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
خنده دارترین: یه خاطره چندشی بگو . سوتی ها .تاپیکی که مامان خورشید کوچولو گذاشته بود وسایل فروشی( که توش از شرت و نخ و جوراب گذاشته بود تا کرم جی) تکراری ترین: از دست مادر شوهرم . خواهرشوهرم چی کار کنم؟ تست بیبی چک غم انگیز ترین: داستان زندگی من
2706