2737
2734
عنوان

کیا آذر ماه اقدام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 65335 بازدید | 9800 پست
ماما گفت،،، ۶ماهه اخیر پریوداتو بنویس و از طولانی ترین سیکلت ۱۱ رو کم کن و از کوتاهتربن سیکلت ۱۸ رو ...

من با توجه ب این فرمول این ماه اقدام داشتم

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا سمیه جون سخته ان شالله ک هیچ خانمی تجربه نکنه  من توو خونه موندم ولی فشارم افتاد رفتم ب ...

شادی جان و سمیه جان خداصبرتونو بی جواب نمیزاره مطمین باشید

امیدوارم برودی رود دلتو شاد شاد شاد بشع با وجود یه نی نی ناز تو دلت مامان خوجلش

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
2728
شادی جان و سمیه جان خداصبرتونو بی جواب نمیزاره مطمین باشید امیدوارم برودی رود دلتو شاد شاد شاد بشع ...

سلام ترمه جون 

ممنون از دعای قشنگت 

ان شالله همه ی منتظرا به زودی دلشون شاد بشه

دوست دارم زندگی رو
سلام ترمه جون  ممنون از دعای قشنگت  ان شالله همه ی منتظرا به زودی دلشون شاد بشه

قربونت گلم

بچه ها من فقط به اقدام داشتم

نمیدونم چرا شوهرم اینطوری شده با اینکه این همه دکتر و سونو و دارو استفادا کردیم دیشب بهم میگه اگ سختت حاملگی و هنوز آمادگی نداری بزاریم سال دیگ تو هم اذیت نشی 

منم به قدری عصبانی شدم کا اشکم اومد بهش گفتم هرطور راحتی

حالا نمیدونم دیگه چی میشه

2740
قربونت گلم بچه ها من فقط به اقدام داشتم نمیدونم چرا شوهرم اینطوری شده با اینکه این همه دکتر ...

عزيزم عصباني نباش همسرت نگران سلامتي شماست امروز بهش بگو كه خيلي دلت ني ني ميخواد 

عزيزم عصباني نباش همسرت نگران سلامتي شماست امروز بهش بگو كه خيلي دلت ني ني ميخواد  

آجی سمیه من اصلا دلم نمیخواد یه همچین حرفی بهش بزنم غرورمو زیر پا نمیزارم اگ نگران حال جسمیم هست باید نگران حال روحیمم باسه که این همه خودمو آماده کردم حالا میگه نگران حالتم شاید آمادگی نداری

دلمو شکست اصلا سپردم بخدا شاید صلاحم نیست اما شایدم همینطوری یه حرفی زده مثلا خودشو عزیزکنه واسم نمیدونم والا این ماه رو که از دست دادم با ی اقدام اونم روزای غیر تخمکگذاری فک نکنم خبری هم باشه

بازم سپردم بخدا انشاالله واسه ماه بعد اقدام کنم

آجی سمیه من اصلا دلم نمیخواد یه همچین حرفی بهش بزنم غرورمو زیر پا نمیزارم اگ نگران حال جسمیم هست بای ...

اره عزيزدلم اميدت به خدا باشه صددرصد واسه اين گفته كه بدوني به فكرته فقط داروهاتو ادامه بده  اماده باش واسه ماه بعد حالا خدا بزرگه شايد همين ماه مامان شده باشي

قربونت گلم بچه ها من فقط به اقدام داشتم نمیدونم چرا شوهرم اینطوری شده با اینکه این همه دکتر ...

ترمه جون عصبانی نشو،البته حق با شماست ولی خب گاهی اوقات مردا بی منظور حرف میزنن،ان شاءالله بزودی مامان میشی،توکلت به خدا باشه  

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم و دخترم    

مردا معمولا موقع اقدام این جور میشن از استرسشون این حرفو میزنن اونا هم به اندازه ی ما استرس دارن 

باهاش صحبت کن بببین فقط به خاطر تو بوده این حرفو زده یا چیز دیگه ای باعث نگرانیش شده 

گریه واسه چی 

دوست دارم زندگی رو
2706