2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب خدا رو شکر.... من فکر میکردم سزارین مشکل ایجاد کنه و دیگه نشه.. اما مثل اینکه راحت میشه بازم

راحت نیس عزیزم بعضیا چسبندگی می‌گیرن که خیلی برای بچه خطرناکه و دیگه نباید باردار بشن خانمی رو می شناسم که سزارین دومش چسبندگی داشت و بچه اش ان آی سی یو بستری شد

🤔

من دلم چهار تا بچه میخواد. الان اولی رو باردارم. که از طبیعی میترسم و میخوام خودم سزارین بشم  جالبه شوهرم هم میگه فقط سزارین. میترسه خودم و بچه تو طبیعی از بین بریم. حالا میخواستم بدونم میشه چهار تا سزآرین کرد. اگه نمیشه اولی رو طبیعی بیارم سه تای بعدی سزارین. 

2731
انشالله که زودتر خوب شه.خودت خوبی؟سرحال باش به تغذیع ات برس که انشالله بعدش حسابی شیرش بدی.

آره خوبم. فقط حال روحیم خرابه. شیرمم کمه. بمیرم واسه بچه ام نیومده چقدر درد کشیییید  

تورو خدا دعاا کن. 

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
من دلم چهار تا بچه میخواد. الان اولی رو باردارم. که از طبیعی میترسم و میخوام خودم سزارین بشم  ج ...

ماشاالله به تو.به نظرم طبیعی بیاری بهتره چون اگه چسبندگی بگیری نمی تونی چهارتا بیاری

.

من دلم چهار تا بچه میخواد. الان اولی رو باردارم. که از طبیعی میترسم و میخوام خودم سزارین بشم  ج ...

عزیزم‌سزارین به این راحتی هم‌نیست زنهای قدیم رو با من و خودت مقایسه نکن من دوبار سزارین کردم می دونم چقدر سخته و دیگه حاضر نیستم تکرار بشه با اینکه از سزارینم راضی هستم ولی خب عوارض خودشو داره ..شما هم‌بذار اولی رو بسلامتی زایمان کنی بعد تصمیم بگیرخودت😉

🤔
2706