2733
2734
عنوان

خانمای عزیزی که قصد کمک به مردم کرمانشاه رو دارین یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 54 پست

توی اکثر شهرا تیپاکس شعبه داره و در حال حاضر کمکها رو به مردم میرسونن

ارسالشم رایگانه 

میتونین تحویل بدین 

البته خیریه و افراد دیگه هم هستن 

فقط باید مورد اعتماد باشن

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توی اکثر شهرا تیپاکس شعبه داره و در حال حاضر کمکها رو به مردم میرسونن ارسالشم رایگانه  میتونی ...

خب تیپاکس مطمئن هست؟

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

لیست اقلام و وسایل ضروری توی اکثر کانالهای تل گرامی گذاشته شده

لباس گرم

پوشک و شیر خشک

پتو و مواد غذایی و خیلی چیزای دیگه 

ولی این به این چیزایی که توی پست اول گفتم خیلی نیازه و کمتر توجه شده

گفتم تاپیک بزنم و یاداوری کنم 

مرسی از همتون که انقدر محبت دارین💜💛💟💕

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 

منم دوتا پتو گذاشتم امروز میخام بریم 4 قوطی شیر خشک و4 بسته پوشک بچه بخریم.اینجا چن تا پایگاه داره میدیم همونجا.وسعم همینقدهوگرنه چیزای دیگه هم میگرفتیم براشون.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
من شیر خشک و پوشک میخام بخرم خوبه استارتر ؟ لازمه 

منم مث شما.بنظر من خیلی لازمه .ای خدا خودم بچه دارم یعنی برا چن ثانیه خودمو جاشون میذارم دلم کباب میشه.فک کن بچه کوچیک شیر خشکی هیچی نداشته باشه بخوره.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
منم مث شما.بنظر من خیلی لازمه .ای خدا خودم بچه دارم یعنی برا چن ثانیه خودمو جاشون میذارم دلم کباب می ...

فقط زنده باشن...خوراکشون میرسه😢😢😢

منم تا بچه ۹ ماهه امو می بینم یاد اون صحنه های دلخراش میوفتم زیر آوار

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
وای خوشبحالتون بخدا ما الان اماده باش میخایم بریم یه روستا دیگه اواره شدیم بخدا 

😢😢😢

خدا خودش به داد مردم برسه

2706