2733
2734

امروز با خانواده دوست پسرم رفتیم شهربازی که بچه ها بازی کنن

این خانواده پدرشون دکتر سونوگرافیست مادرشون هم یه خانم متولد ۶۰ ولی بهش میخورد ۳۱ ۳۲ باشه دکتره و با وجود پرستار واسه بچه هاش ولی کارو گذاشته کنار که از وجود بچه هاش لذت ببره.به خوااست خودشون سه تا پسر دارن که اولی همسن پسر من پنج سالو نیمشه دومی سه سالو سه ماه و سومی یک سالشه.خییییلی خانواده شاد و سرحالی بودن خودمم کلی انرژی گرفتم😊

همه شهربازی محو ما دوتا خانواده پر جمعیت بودن😂😂بعضیها هم طاقت نیاوردن و سوال پرسیدن😆😆

بچه پشت سر هم سختی داره نمیگم نداره ولی فکر میکنم سختیهای تک فرزندی بیشتره چون باید تماااااام وقت و توجهتو بذاری براش اما بچه هایی که خواهر برادر دارن خیلی کارها و بازیهارو با هم انجام میدن و کاری به والدین ندارن.حالا باز هم هر کسی نظرش محترمه این نظر شخصی بندس

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

در ضمن اعتراف میکنم من خودم ازونایی هستم که یه روز تعدد فرزند رو اوج بی کلاسی میدونستم🙈🙈🙈🙈

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

وای خوش به حالشون

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول تاپیکت فکر کردم با خونواده ی دوست پسرت..باید مینوشتی همکلاسی پسرم تا دچار اشتباه نشه کسی  

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
در ضمن اعتراف میکنم من خودم ازونایی هستم که یه روز تعدد فرزند رو اوج بی کلاسی میدونستم🙈🙈🙈🙈

من تک فرزندم مشکل خاصی ندارم

از ی نظرایی عالیه😃

ولی تنهایی خب بعضی وقتا اذیت میکنه ک اگه پدر مادر دوست باشن با بچه این تنهاییم پر میشه ی جواریی😌

در کل بدک نیس

رفاهت بیشتره توجه ها بهت بیشتره و...

ولی خب نگرانی بیخودم برات زیاد دارن😒

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  
2706