2733
2739

من بخاطر مهاجرتم به کانادا چندین شب بود نتونسته بودم بخوابم. دیشب ۳ واحد کلونازپام مصرف کردم. الان حالم خوب نیست، مرتب هرچی خوردم برگردوندم. بیمه هم ندارم فعلا..

کسی میتونه کمکم کنه چی مصرف کنم خوب بشم؟ توروخدا کمک کنید اینجا کسی رو ندارم واسه کمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم با سه واحد شما مسموم نمیشی،،و در بدن خودش در واکنشی دفع خواهد کرد،،اما صرفا جهت اطلاع انتی دوت کلونازپام فلومازنیل میباشد

زندگی هنوز قشنگیاشو داره،،باور کردم،،باور کن  

منم پزشک نیستم ولی الان بخاطر حال بد و دل بهم خوردگیت و اثر اون دارو که انشااله مصمومیت نباشه آبلیمو بخور بعدش هم واسه خواب بهتره سعی کنی به طور طبیعی عادت کنی قرص نخور اگه تو دسترست بود بهارنارنج دم کنی بخوری به شدت خواب آور و آرام بخشه

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
2740
عزیزم با سه واحد شما مسموم نمیشی،،و در بدن خودش در واکنشی دفع خواهد کرد،،اما صرفا جهت اطلاع انتی دوت ...

آنتی دوت دیازپام،فلومانزیل هست، عزیزم. 

💙💙تو حق نداری به چیزای منفی فکر کنی💪💪تو از جنس خدایی و خدااااااا سرشار از انرژژژژی مثبتهههههه!💪💪💪
عزیزم با سه واحد شما مسموم نمیشی،،و در بدن خودش در واکنشی دفع خواهد کرد،،اما صرفا جهت اطلاع انتی دوت ...

واقعل ممنون از همتون تو این شرایط سخت جوابمو دادید.

دوستم این که میگید یعنی چی؟

من الان باید چیکار کنم؟ 

واقعل ممنون از همتون تو این شرایط سخت جوابمو دادید. دوستم این که میگید یعنی چی؟ من الان باید چی ...

شما هیچ کاری نکن عشقم،با این مقدار کم خیلی بلعیده مسموم شی،،اگه دیدی واقعا اذیت میشی یه قرص فلومازنیل بخور

زندگی هنوز قشنگیاشو داره،،باور کردم،،باور کن  
2706