2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
😒😒😒😒😒 کشته مرده ایمان داشتنتونم به خدا چرا به جای اینکه همش بگیدنمیشه یه بار فکر نمیکنید که ...

آخه 9 ماه شده هرماه میگم باردارم هرماه پریودهم بشم به موقع باز بی بی چک میزنم میگم شاید لانه گزینی هست خودمم فکرکنم دارم خل میشم

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
آخه 9 ماه شده هرماه میگم باردارم هرماه پریودهم بشم به موقع باز بی بی چک میزنم میگم شاید لانه گزینی ه ...

9ماه زیادهه؟ 

دختر من 2 سال و یک ماه اقدام بودم، 2بار سقط داشتم، شوهرم. مشکل اسپرم داشت

ولی تو خداروشکر میگی جفتتون سالمین

اینجوری نگو لطفا

تو نمیدونی من بعد از اخرین سقطم چه رفتارایی ازمادرشوهرم و فامیلاش دیدم

تو فامیل خودمون از زنعموم چه حرفا که نشنیدم

پس انقدر عجول نباش، سخته خیلیم سخته، من با بندبند وجودم درکت میکنم

ولی از دونفره هات لذت ببر، از این روزات که دیگه برنمیگردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نداریم تا اونجایی ک میدونم بپرس شاید تونستیم‌کمکت کنیم

عزیزم من تازه اقدام کردم به بارداری خودم داروی اسید فولیک ویه مکمل که اسمش زینک پلاس هس شوهرم هم ال کارنیتین واوومید وجینگوبی زد وویتامین ای میخوره میخوام ببینم الان باید قطع کنیم داروهامونو یا نه تا موقع آزمایش بخوریم؟خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین

عزیزم من تازه اقدام کردم به بارداری خودم داروی اسید فولیک ویه مکمل که اسمش زینک پلاس هس شوهرم هم ال ...

بخور عزیزم قطع نکن

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2731
آخه 9 ماه شده هرماه میگم باردارم هرماه پریودهم بشم به موقع باز بی بی چک میزنم میگم شاید لانه گزینی ه ...

البته منم این دفعه ک پریود شدم فک کردم لانه گزینیه و لکه بینی داشتم.تنها نیستی چون ی خل دیگه هم هست

2740

بچه ها منم رفتم ازمایش چکاب دادم چون معده دردم گرفتم رفتم ازمایش دادم گفتم چکاب بدم تا بعد از عید اگه خدا کمک کنه اقداممو شروع کنم برم دوباره تحت نظره دکترم باشم

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
نه عزیزم دکتر گفته دکترم شهرستانه هرچی هم زنگ میزنم جواب درستی نمیدن ....خودمم یادم رفته دکتر چی گفت ...

خب میتونی با یه دکتر دیگه مشورن بگیری

9ماه زیادهه؟  دختر من 2 سال و یک ماه اقدام بودم، 2بار سقط داشتم، شوهرم. مشکل اسپرم داشت ولی ت ...

نه زیاد نیس ولی برا من هرروز انگار یکسال میگذره ایشالله به زودی همه منتظرا جواب بگیرن. نی نی شماهم صحیح و سالم بیاد بغلت زندگی جون 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم