2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
آناد جونم یعنی محکم ببندم خوب میشه خیلی درد میکنه هی هم ازش آب میاد ،،،،گریه که تنها میشم میکنم والا ...

درکت میکنم عزیزم دنبال دلیل نباش چون هیچ ولیلی واسش پیدا نمیکنی 

از خودت توقع نداشته باش که الان خوب باشی الان فراموش کنی الان دیگه گریه نکنی

گفتم بهت حتما عزاداری کن عزیزم 

همرو بده کرم بگیر که به هردوجنس میخوره واسه بچه ی بعدی عجله نکن بزار زخمای جسمیت و زخمای روحیت التیام پیدا کنه

آره یه باند کشی بگیر بدون سوتین سینه هات رو کاملا سفت ببند یه هفته ده روز تحمل کن خوب میشه سینه های من رو از توی بیمارستان ماماها واسم همینجوری بستن 

اصلا دست نزن فشار نده و شیرت رو ندوش چون بیشتر میشه

خیلی سرنوشت بدی بود خیلی خدا نصیب هیچ احد و ناسی نکنه مردها درسته ناراحت میشن اما به اندازه زن ضربه ...

فقط تو نیستی که فرشته میدونی چقدر زیادِ 

خیلی از زنا یه همچین تجربه ی تلخی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بچه ها من شنبه هفته پيش پريود بودم چهارشنبه خونريزيم قط شد ولي امروز صبح ك نزديكي داشتم ي ذره خ ...

من پولیپ داشتم بعد از نزدیکی یه خون کوچولو میومد ازم

دکتر رفتم گفت حرکات رفت و برگشت موقع نزدیکی پولیپ رو تحریک میکنه و در نتیجه خونریزی میده

برا من که این طور بود 

خواهش 
2740
من پولیپ داشتم بعد از نزدیکی یه خون کوچولو میومد ازم دکتر رفتم گفت حرکات رفت و برگشت موقع نزدیکی پو ...

عه پس امكان پوليپه درمان شدي .بعد هميشه بعد نزديكي خونريزي داشتي يا فقط بعد پريودي

عه پس امكان پوليپه درمان شدي .بعد هميشه بعد نزديكي خونريزي داشتي يا فقط بعد پريودي

بعد از هربار نزدیکی یه خونریزی کوچولو داشتم 

البته جدینا خود به خود خونریزیم قطع شده، حالا نمیدونم پولیپه کوچیک شده یا چیز دیگه ای هست نمیدونم

خواهش 
زهرا جون تو با داشتن پولیپ حامله شده بودی با تازه در اومده؟

اره

دکترم که قبل از بارداری هام برای چکاپ رفته بودم پیشش میگفت احتمالا باردار نشی

بیا هیستروسکوپی کنم و پولیپت رو بردارم، بعدش من به حرفش محل ندادم و رفتم اقدام کردم و تو هر دو بارداری با یک بار اقدام باردار شدم

اتفاقا دوباره که پیشش میرفتم بهش گفتم که تو بخاطر جیب خودت منو میخواستی ببری اتاق عمل 😊😊 

خواهش 
اره دکترم که قبل از بارداری هام برای چکاپ رفته بودم پیشش میگفت احتمالا باردار نشی بیا هیستروسکوپی ...

مگه دکترا خدان  که حرفشون همونه که میگن 

ببین خواست خدا بوده 

پولیپ رشد داره یا همون قد میمونه؟

2706