2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست

ببخشید بچه ها اینجا جای این حرف زدنا نیس هر کی تو زندگی خودش مشکل داره ولی دلم گرفته بود باهاتون درد دل کنم خیلی دلم شکسته شوهرم ۲ هفتس ولم کرده

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ببخشید من دیر اومدم خالم هفته پیش فوت شد جَوون بودحالم بد بود سرش . اصلا نرفتم جواب آزمایشمو ...

عزیزم واقعا سخته ،خوب کردی که مخالفتو نشون دادی ،الان شوهرت چی میگه ؟ زنگ زده بهت بگه برگرد اشتباه کردم ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2728
بچه ها ببخشید من دیر اومدم خالم هفته پیش فوت شد جَوون بودحالم بد بود سرش . اصلا نرفتم جواب آزمایشمو ...

خدا رحمت كنه عزيزم

از ته دل دعا ميكنم مشكلت حل شه

به نظرم با يه مشاور مشورت كن ببين چه پيشنهادى بهت ميده چون بحث كردن با همسرت فقط بينتون فاصله ميوفته مردها اين جور وقتا قانع نميشن بيشتر لج ميكنن

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️

سلام عزیزم

خوبی؟ 

خدا خاله تونو رحمت کنه، به شما و خانواده تون صبر بده. 

درمورد همسرت هم میتونم بگم که یه جاهایی تو زندگی باید محکم وایستاد، من نمیخوام آتیش بیار معرکه بشم ولی این چیزی نبود که بخواد تنهایی تصمیم بگیره و باید باهات مشورت میکرد

الانم به نظرم اگه میتونین یه وقت از مشاور بگیرین و برید پیشش، شاید مشاور بتونه همسرتونو قانع کنه

امیدوارم زودتر مشکلت حل بشه عزیزم

2740
عزیزم واقعا سخته ،خوب کردی که مخالفتو نشون دادی ،الان شوهرت چی میگه ؟ زنگ زده بهت بگه برگرد اشتباه ک ...

میدونی اگه کارش ثابت بود برام مهم نبود همه اینارو بهش گفتم ولی قانع نشد بخدا نمیدونم چرا اینطوری شده یعدفه الان میگه اگه میخوای بیا اینجوری زندگی کنیم اگه نمیخوای جدا بشیم منم گفتم من برات همش کوتاه اومدم منم دیگه نمیتونم شرایط مالیتو درک کنم گفتم باشه وقتی تو نمیخوای زندگیتو 

خدا رحمت كنه عزيزم از ته دل دعا ميكنم مشكلت حل شه به نظرم با يه مشاور مشورت كن ببين چه پيشنهادى به ...

مرسی عزیزم خدا نی نی تو نگه داره . نمیدونم واقعا خیلی اوضاع بی ریخته الان وایسادم ببینم چی کار میخواد بکنه 

سلام عزیزم خوبی؟  خدا خاله تونو رحمت کنه، به شما و خانواده تون صبر بده.  درمورد همسرت ه ...

مرسی زندگی جونم  😍😍

نمیشه مشاوره برم زندگی فقط منتظرم میخواد چه کار کنه سره لج افتاده با من

میدونی اگه کارش ثابت بود برام مهم نبود همه اینارو بهش گفتم ولی قانع نشد بخدا نمیدونم چرا اینطوری شده ...

ببین به پدر مادرت یا یکی از فامیل خودشون که قبولش دارن که با پدر مادرش صحبت کنن ،چون حرف تو غیر عاقلانه نیست بالاخره تو پنج سال تو اون زندگی زحمت کشیدی و حق داری منم درکت میکن چون پنج ساله ازدواج کردم و قناعت کردم و کار که به اینجا رسیدم اون پولی که اون جمع کرده سهم تو هم هست چون اگه میخواستی مثل بعصی زنا ولخرجی کنی هیچ وقت این پول جمع نمیشد ،برن صحبت کنن ببینن اونا چی میتونن بگن ،تو هم اگه خواستی برو ولی دعوا نکن حرفتو منطقی بگو ببین اونا چی میگن.مطمئنا اینجوری نمیتونن حرفی بزنن ،اگرم گفت طلاق بگو اونوقت اون پول باید بدی مهریه من ،انشاءالله خیره و این حرفا پیش نمیاد ،شوهرت افتاده رو دنده لج

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

مدا جان تو خانم خیلی کاملی هستی و من کوچیکتر از این حرفام که بخواهم.چیزی بگم ولی یه تجربه به من ثابت کرده سره لج چیزی درست نمیشه اگه واقعا از این. زندگی خسته شدی و میخای جدا بشی تا اخر برو ولی اگه هنوز خیلی کم زندگی دوست داری بر گرد و روش عوض کن چون تو مملکت ما زن بیشتر لطمه میخوره الکی سره لج زندگی 5 ساله خراب نکن میخاد پول بده تو اگه نتونستی کاری کنی و داد اگه برگشتی دیگه اینجوری دل نسوزون. 

ساغرِ قشنگم قطعا شروع این تاپیک خیلی چیزای خوبی واسه من داشت که یکیش پیدا کردن دوستِ خوبی مثل تو بود ...

ممنون عزیز دلم. انشالله همیشه سالمو شاد باشی . در کناره همسره خوبت

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2706