2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناز عزیز خودم واسه از کیت تخمک.گذاری استفاده کردم و اصلا دیگه قبولش ندارم چون روزی که کیت من دو خط ش ...

كيت جواب بارداري هم نشون ميده 

ميگن بي بي چك ك گذاشتي براي اطمينان بيشتر از كيتم استفاده كن

2728
بچه ها برای تحرک و تقویت اسپرم چی خوبه؟ تعدادش کمه و تحرک پایین اگه چیزی میدونید بهم بگید دعاتون میک ...

قرص ویتامین ایی. قرص ویتامین سی.قرص زینک پلاس.قرص ال کارنیتین..... موز و خرما و گردو

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
سلام آناد مهربون خوش برگشتی عزیزم  خوبی؟ مرسی من خوبم خداروشکر، اوضاع هم فعلا رو به راهه آن ...

من فقط ی دندون درست کردم شد٧۵٠هزار

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2738
اینارو خارجی خریدی یا ایرانی؟ این کپسول فرتیل اید هم میگن خوبه اما خیلی گرونه

من ایرانی.۴ ماه شوهرم خورد حامله شدم.ولی قلب تشکیل نشد سقط کردم.ولی خیلی این قرصا عالی هستن

بچه ها یه سوال دکتر شما اکو قلب جنین نوشته براتون ؟؟

پرنسا جون الان انقدر دور از جونت و دور از جون همه ی بچه های گروه و نی نی هاشون بیماری های قلبی مادرزادی نسبت به قبل بیشتر شده اکثر دکترا واسه محکم کاری میفرستن ولی این به این معنی نیست که دکتر حتما به چیزی شک کرده

میخوان که احتیاط کنن خودت رو مضظرب نکن عزیزم

پرنسا جون الان انقدر دور از جونت و دور از جون همه ی بچه های گروه و نی نی هاشون بیماری های قلبی مادرز ...

انشالله که چیزی این برم.خیالم راحت بشه ببینم دیگه این استرسا دست از سرم بر میدارن از بارداری لذت ببرم

انشالله که چیزی این برم.خیالم راحت بشه ببینم دیگه این استرسا دست از سرم بر میدارن از بارداری لذت ببر ...

پرنسا توام مثل من شدیا

نگرانی هیچ وقت تمومی نداره تازه وقتی بچه به دنیا بیاد اون موقع دغدقه های اصلیت شروع میشه 

بابت تغذیش وزنش مریض میخواد بشه و و و .....

پس همیشه میتونه یه مساله ای باشه که باعث استرست بشه 

تو باید روی ذهن خودت کار کنی

آرامش باید از درونت به دنیای برون گسترش پیدا کنه

وگرنه عوامل خارجی که غیر قابل کنترلن عزیزم